Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - єСвітло💡Київ | Світло
Додано 06 січ 2025

єСвітло💡Київ | Світло

@esvitlo_kyiv_ua
Кількість підписників: 158 611
Фото: 490
Відео: 176
Посилання: 6,690
Опис:
🔌 єСвітло Київ — оперативні оновлення про відключення електроенергії у столиці. 💰 На біржі: https://adsell.io/r/IzTgRc ✅ Неофіційний канал: ми прагнемо максимально швидко та точно інформувати населення.
Джерело

єСвітло💡Київ | Світло | нампишуть Березняки в темряві — ДТЕК ігнорує мешканців по вулиці Тичин...

Логотип телеграм спільноти - єСвітло💡Київ | Світло єСвітло💡Київ | Світло @esvitlo_kyiv_ua
35 500 Охват/переглядів 2026-01-25 11:17 Повідомлення №27521
#нампишуть Березняки в темряві — ДТЕК ігнорує мешканців по вулиці Тичини!Звертаємося до Вас як до голосу, який має вагу і 100% буде почутий, бо сили та терпіння вже на межі. Ситуація на Березняках (Київ) стала критичною, і ми просимо розголосу.Суть проблеми:По вулиці Павла Тичини (будинки №20, 20а, 22а, 24, 26-28, 12Б (частково), 11, 9, 5, 3, 5/1, березняківська 34, бучми 8, дніпровська набережна 3), ситуація зі світлом просто катастрофічна.Деякі квартири вже 5-ту добу без електрики.  У той час як весь район навколо має стабільні графіки (світло є двічі на день по 3–4 години, а вночі іноді й по 7 годин поспіль), наші будинки перетворилися на «чорну діру».Факти:-За останні дві доби сумарно світло було лише 4 години.-За офіційними даними ДТЕК, локальних аварій за нашими адресами немає.-Додзвонитися на гарячу лінію неможливо — глуха стіна ігнорування.-Аварійні графіки на сайті постійно переносяться, або показують що світло за адресою є, коли по факту його немає.Ми розуміємо складну ситуацію в енергосистемі країни, але чому така кричуща несправедливість у межах одного мікрорайону? Поки сусіди через дорогу зі світлом, ми не можемо навіть елементарно зігрітися чи приготувати їжу.Ми не прихильники радикальних методів на кшталт перекриття доріг — це зараз не на часі й лише зашкодить місту. Але й таке ставлення до людей — це просто по-свинськи. Ми хочемо лише одного: чесних графіків і відповіді від ДТЕК, чому саме ці будинки стали винятком.Допоможіть допоможи, будь ласка, висвітлити цю проблему. Можливо, хоч публічний розголос змусить відповідальних осіб звернути на нас увагу. Доброго дня! Допоможіть будь ласка поширити  - ми, мешканці будинку вже просто у відчаї і не знаємо як досиукатися до ДТЕК ⚡️ Київ, Срібнокільська, 22 — уже 5 діб без світла.З 21 січня 72 квартири сидять без електрики: один стояк повністю, ще два — частково.Світло не з’являється навіть після екстрених відключень.Мешканці виконали весь алгоритм ДТЕК, звернулись в ЖЕК і перевірка показала: причина — аварія на трансформаторній підстанції, а не в будинку.ДТЕК мовчить, Дарницька райадміністрація не реагує, і люди п'яту!!! добу залишаються в темряві. Добрий день, допоможіть у розголосі.  По проспекту Бажана 7і половина квартир будинку вже більше 50 годин без світла, у інших квартирах світло є. Диспечерська дарницьгоко району, аварійка, дтек, 1551, 1549, писали Олександру Ковтуну (голова дарницької РДА) ніде немає реакції. Вітаю вас. Прошу висвітлити проблему, адже органи місцевої влади просто ігнорують та закривають очі на десятки звернень людей, що опинились в пасці. Соломʼянський район, вул.Липківського(Урицького) 34-24 черга 6.1 близько десяти будинків що заживлюються від електронсформатора перебувають без світла більше 4 днів!!! А значить і без звʼязку і належних умов життя!!! Прошу висвітлити цю проблему та повне ігнорування Районного ДТЕК (Південний) та ЖЕД-901(Залізничний) Відправляйте друзям, багато хто не знає де переглянути графік! єСвітло 🅱️ Київ