Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - УГКЦ в Італії - Апостольський Екзархат
Додано 14 лип 2024

УГКЦ в Італії - Апостольський Екзархат

@esarcatoapostolico
Кількість підписників: 1 300
Фото: 2,900
Відео: 143
Посилання: 3,250
Опис:
Актуальні новини, відео, роздуми та все, що стосується життя Апостольського Екзархату для українців-католиків візантійського обряду в Італії
Джерело

УГКЦ в Італії - Апостольський Екзархат | МАРІЯ ЗБЕРЕГЛА В СЕРЦІ БОЖИЙ ПЛАН» — ВЛАДИКА ГРИГОРІЙ НА БЛАГОВІЩЕННЯ ...

Логотип телеграм спільноти - УГКЦ в Італії - Апостольський Екзархат УГКЦ в Італії - Апостольський Екзархат @esarcatoapostolico
297 Охват/переглядів 2026-03-26 13:34 Повідомлення №3471
«МАРІЯ ЗБЕРЕГЛА В СЕРЦІ БОЖИЙ ПЛАН» — ВЛАДИКА ГРИГОРІЙ НА БЛАГОВІЩЕННЯ «Можемо поставити собі запитання: звідки євангелист знав про те, що відбулося в Назареті? За переданням Церкви, ці події були передані від самої Пресвятої Богородиці, яка зберігала їх у своєму серці». Про це сказав владика Григорій Комар, Апостольський Адміністратор Апостольського Екзархату для українців католиків візантійського обряду в Італії, 25 березня, у свято Благовіщення Пречистої Діви під час проповіді в катедральному храмі Жировицької Божої Матері та Святих Мучеників Сергія і Вакха в Римі. Із Апостольським Адміністратором Апостольського Екзархату в Італії співлужили: о. Михайло Карпінець, віце-парох, о. Даниїл Галадза, о. Олександр Сапунко, працівник Дикастерії для Східних Церков, та диякони: Богдан Криницький та Святослав Пастущак. «MARIA HA CONSERVATO NEL CUORE IL PIANO DI DIO» — S. E. HRYHORIY KOMAR PER L’ANNUNCIAZIONE «Possiamo chiederci: da dove l’evangelista sapeva cosa era accaduto a Nazaret? Secondo la tradizione della Chiesa, questi eventi sono stati trasmessi dalla Beata Vergine stessa, che li custodiva nel suo cuore». Lo ha detto il S. E. Hryhoriy Komar, Amministratore Apostolico dell’Esarcato in Italia, il 25 marzo, durante la solennità dell’Annunciazione della Beata Vergine, nell’omelia nella Cattedrale della Madre di Dio di Žyrovichy e dei Santi Martiri Sergio e Bacco a Roma. Concelebravano con l’Amministratore Apostolico: Rev. Mykhailo Karpinets, vice-parroco, Rev. Danyil Haladza, Rev. Oleksandr Sapunko, collaboratore del Dicastero per le Chiese Orientali, e i diaconi Bohdan Krynytskyj e Sviatoslav Pastushchak. 📌 Детальніше за посиланням на нашому сайті: esarcato-apostolico-ucraino.it Просимо про поширення