Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | Фулл інфа про AP x SWATCH ( в кінці поста напишу думки)Багато хто з кр...
9 180 Охват/переглядів
2026-05-14 13:36
Повідомлення №4988
Фулл інфа про AP x SWATCH ( в кінці поста напишу думки)Багато хто з криптанів хотів купити\фліпнути часіки, в цьому посту зберу всю інфу що є.1. Старт торгів 16 травня2. Локації де продається дивитись тут https://www.swatch.com/en-en/stores?collection=sp ( ставите вашу країну, обовязково галочку на Swatch store)3. Ліміт лише 1 на руки в 1 магазині за 1 день, тобто в різних магазинах можна та в різні дні також, продаж лише ОФФЛАЙН4. НЕ ЛІМІТКА, в продажі буде 8 місяців, очевидно що першу партію швидко розкуплять але завезуть нові5. Ціна 400 баксів +- ( залежно від типу моделі)6. НЕ НАРУЧНИЙ ГОДИНИК, а карманний , тобто БЕЗ БРАСЛЕТА, НЕ НОСИТЬСЯ НА РУЦІ ОФІЦІЙНО 7. Зроблені з кераміки ( не метал і не пластик)Думки: так як це не годинник навіть + не лімітка виглядає стрьомно, мб китайці зроблять якісь браслети, але місце для браслетів є лише під 2 годиника - ЯКЩО ХОЧЕТЕ ФЛІПАТИ БЕРІТЬ ЛИШЕ ЇХ (LAN BA та OTG ROZ ) ссилка на всі моделі - https://www.swatch.com/en-en/royal-pop.html. там заводна головка збоку і є місце для браслету. інші 6 моделей - мусор. Якщо хочете фліпати треба відразу сейлити вторичку типу до 7-ми днів, далі хайп спаде, через те що не лімітка. Я куплю собі 4-5 штук але не в перший день а місяців через 5 як стабілізується ринок і візьму саме ці 2 моделі під які є головка збоку.В цілому говно сейл, АП( Адемар Піге) дуже дорога марка годиників і було очевидно що вони не дадуть свій дизайн годиникам за 400 баксів, або буде АЛЕ, це але що це не наручний годиник. Стояти в черзі за 200 баксів профіта я єбав, якщо є питання можете накинути в коменти, дизайни годиників додаю (обвів 2 норм моделі)UPD: всякі приколи з соланою колабою і т.д ЛИШЕ ПРИКОЛИ, а то є унікуми що стоять в черзі в надії солановські купити