Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | RAVE, лицемірство неймовірного маштабу!Сьогодні бульбашка здулась, піс...
8 100 Охват/переглядів
2026-04-18 13:04
Повідомлення №4941
RAVE, лицемірство неймовірного маштабу!Сьогодні бульбашка здулась, після комента СЕО від бітгету що вони почали розслідування на рахунок токена RAVE під постом ZachXBT.Весь сюр цієї ситуації неможливо описати словами, пампили рейв якраз таки через споті бітгету, тобто приходить СЕО в офіс зранку, питає, пацани що там по біржі сьогодні? ну половину об*ємів тримає токен RAVE, іншу наші мм-и на бітку, заробили х10 від того шо вчора, так всі 4 дні ( навіть сьогодні токен RAVE в них на споті об*єм 50% від ефіру, просто для розуміння в ефірі ММ-и в яких 0% комси а тут вони лутають бабки).4 дні лутали бабки лопатою з комісій, сьогодні СЕО зайшов в твіттер і такий : ЄБАТЬ, так в нас на біржі якась маніпуляція???? швидко розслідуємо!!! це не повага до користувачів!!!.Маніпулятор рейва тоже ще той очкун, налутав пару соток мільйонів з фьючів баксів, тримає 98% саплаю токена ( про що вказано в пості ZACH) і просто тримає ціну, з сотнями мільйонів баксів в відкритих лонгів.. Після поста в твіттері летить куча шортів, яких можна знову брити по старій схемі, очевидно йому лише і треба шорти, токен то продавати немає кому.. ну так наліпли шорти єби їх далі, нахуя ціну роняти? Ну типу, ти на ліквідаціях ще і свої шорти відкрити можеш, просто ще забрати лопату бабок, ну якщо бітгет вийде на тебе чи хтось тобі і так і так бабки не відадуть, що логічно, якщо делістнуть токен тобі відадуть по індексованій ціні за день, тоже єбанутий профіт не треба лікву шукати щоб лонги закрити.. все вчити треба, йобаний очкун почав швидко крити лонги і дампити ціну.Я щиро вірив що після посту трахнуть всіх вверх, що мені здавалось логічним, але моя логіка давно не працює, ви і самі знаєте, в мене по рейву досить великий мінус, але це історія не цього поста.Загалом смішно коли СЕО бірж, люди що побудували мільярдний бізнес, знаючи всю статистику біржі, дивлячись що токен RAVE який продає білети на концерти якісь ( да, це суть токена) входить в топ 3 по об*ємах на біржі і типу не бачать ситуації, клоунада неймовірного маштабу, потім ще написати зі здивуваванням, ОГО, В НАС ТАКЕ НА БІРЖІ?ЖДЕМО В ТВІТТЕРІ DWF LABS ще пост, а ви бачили токен RAVE маніпулювали, прикиньте сьогодні в ZACH побачив, співчуваю тим хто постраждав.