Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀
Додано 14 лип 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Кількість підписників: 27 922
Фото: 2,490
Відео: 40
Посилання: 1,280
Опис:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Джерело

CryptoEnjoy 🍀 | МОРАЛЬ В КРИПТІ Хотілось би знову підняти тему: шилла НДА темок ( наві...

Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
8 050 Охват/переглядів 2026-01-24 07:59 Повідомлення №4810
МОРАЛЬ В КРИПТІ Хотілось би знову підняти тему: шилла НДА темок ( навіть тошнить від думки писати це слово, настільки я почав ненавидіти його)Зараз якийсь новий тренд, якщо ти написав щось в паблік що не писали до тебе, всі біжать як коршуни писати що ти мудак, сам не заробив, іншим не даєш, все раді 20 нових підписників, бла бла бла..А тепер давайте по факту, в 8/10 блогерів зараз свої приваточки які приносять ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ БАКСІВ, інфлу щомісяця, в цих приватках інфа в 90% однакова, тому що ринок не резиновий а в приваточку треба давати пости, але чомусь кожен робить ці приватки, та бореться за кожного підписника..В кожному пабліку де є приватки постійні прогріви з профітами в тисячі доларів і надписом , відпрацювали знову в приватці, КОЖЕН МІГ, а вот силочка зі знижкою, КУПУЙТЕ ! І це чомусь рахується нормою, викликати ЄБАНУТЕ ФОМО,є своїми циферками, на якому люди пройобують бабки - норма, заробляти з приваток - норма, робити прогріви - норма.А вот коли хтось пише якусь темку ( перший) просто щоб почати себе розвивати ( як там кажуть раді 20 підписників) не маючи приватки, не маючи доходу з медійки не норма.. чому так? Чому коли людина щось хоче дати людям не маючи поки доходу та думає про свій заробіток в майбутньому, відразу піддається критиці, часто бачу що нові канали пишуть класні речі, але *сторожили* ринку відразу криють їх хуями, та в нових блогерів відразу закладається думка що вони роблять щось не так, хоча по факту все роблять правильно..Чому писати пост раді 20 підписників повинно бути стидно?Я не заробляю з приватки і да мені важливо отримати цих 20 підписників, я зможу продати рекламу, я зможу не робити прогріви і прямо писати тут реклама, я з цього заробив, дякуючи своїм 20-ти новим підписникам.Запамʼятайте, якщо темку знаєте не лише ВИ, значить вона не тільки ваша темка (нда по модному) а значить її спокійно можна писати в паблік, щоб розвивати його, якщо ви не згідні з цим 1) найдіть темку яку будете знати лише ви та заробляйте на ній2) витримуйте конкурентне середовище, хтось бореться за виніс з ринку, хтось за новий прогрів в приватку, а хтось за своє майбутнє і медійку.Якщо новий блогер зливає всі темки на яких могли заробити в теорії ви, бо в нього не має грошей щоб заробляти на них зараз, але він думає про майбутнє і так бустить свій канал що б заробляти потім - ВІН НЕ МУДАК, а просто вибирає думати про себе а не про вас.