Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | Я не хочу постити лудку, типу МУХИ, чи TOWNS чи іншої хуйні, тому здає...
7 260 Охват/переглядів
2025-08-05 14:51
Повідомлення №4288
Я не хочу постити лудку, типу МУХИ, чи TOWNS чи іншої хуйні, тому здається що пости останнім часом повне говно, рофли і т.д, но блять постити угадайку і обнуляти вас - заєбало..Даже якщо ви заробите на лудці ви на ній проєбете, нема опції в довгосрок виграти тут, або вона меньша чим виграти в лотерею.Були трейди від травня по червень, де вийшло близько 30к+, потім пару невдалих трейдів і мінус 10к, потім ще було злито на лудці але не було написано в паблік.В багатьох горить жопа в коментах де тємки, А Я БЛЯТЬ САМ НЕ ЗНАЮ ДЕ ВОНИ, мені не цікаво дрочитись місяць за 500 баксів бінанс альфи чи гейт альфи, НУ ВОТ НЕ ЦІКАВО, тому мені краще закинути мем..===============Якщо ви хочете заробляти мало але стабільно зараз в вас дві опції:1. Лутати спреди, мало ризиків, мало бабок - ПОВНИЙ ПОСТ2. Лутати бінанс альфу та ГЕЙТ альфу ( макс знижка фулл комси на гейт по ЦІЙ СИЛЦІ - https://www.gate.com/share/DDDDWWWW, але обережно гейт ще ті підараси, які брили мене ТУТ3 ( міні лудка) - ШУКАТИ ПАТЕРНИ схожі на мекс і молитись при правильному РР - ПОВНИЙ ПОСТ===========з TOWNS я виніс десь 2100, але міг винести -4000, я не хеджився нічого а в тупу лонгував коли бінанс був нижче інших бірж.UPD: Можу зробити підбірку цікавих підкастів про крипту, поставте 😄 якщо цікаво, накидаю те що сподобалось.UPD2: Якщо ви голодний до ринку, зараз найкращий час шукати * тємки * самому, адже більшість інфлів та людей в моєму оточенні нічого як і я не бачить\відпочиває\вигорає а ви можете в цей момент знайти темку на мільйон даже на видному місці, просто не лінуючись