Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | Про рекламу в каналах:Зараз такий час що вся реклама що пропонується ц...
7 240 Охват/переглядів
2025-07-26 15:45
Повідомлення №4265
Про рекламу в каналах:Зараз такий час що вся реклама що пропонується це йобаний або скам або піраміда, або платять 10 гривень за пост, я частково розумію людей що рекламують говніще, тому що блогери такі ж хомяки як і ви, ми всі також хочемо бабок, коли пропонують хоть щось тобі вже похуй, дайте хоть трохи бабок...,- А ще більшість блогерів, ви здивуєтесь але фулл в стейблах, дивитись як все росте без тебе тяжко, морально пиздець як тяжко, а тут хоч якісь бабки дають за рекламу..А ще сука ці продавачі курсів і навчання лутають блять по 100 тисяч баксів за один запуск, катаються на пизздатих тачках( я блять на стандарт з комфорта в таксі вже пересів) , а ти тут думаєш продати рекламу каналу чи канал хуйня і тебе засруть, тому фомо з*являється і береться реклама говна і я можу зрозуміти цих людей.. але плз не пихайте ханіпоти під видами пресейлів.Мені здається я починаю заздрити тим хто продає курси, ну це ж пздц, ніхуя не робиш, запускаєшся, ставиш якихось кураторів яких знайшов на воркюа, які з чатом ГПТ тобі відповідають, та навалюєш лапшу за вуха, купуєш порш і пиздуєш на мальдіви, а я тут блять вмираю від фомо культа, баяків, ще і сосу на фьючах, у сука, несправедливо!!!Висновок: бути людяним - не вигідна і не вартуюча фігня, хто буде робити канали, робіть не авторські, пихайте туди рекламу, курси і живіть кайфуйте, бо потім будете з комфорта на економ в таксі пересідати