Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | УНІВЕР | РОЗЧАРУВАННЯ | КРИПТА - Ч2 (нотатки для старості)Мені 18 рочк...
5 700 Охват/переглядів
2025-06-21 12:14
Повідомлення №4092
УНІВЕР | РОЗЧАРУВАННЯ | КРИПТА - Ч2 (нотатки для старості)Мені 18 рочків, я ненавиджу медицину, боюсь крові, але я йду туди де є гроші, а стоматолог здається саме таким...паралельно обіцяю собі спробувати себе в тому що мені подобається, а саме ігри та бути відомим..починаю грати в кс, досить не погано, але розумію що вже старий, просто не має шансів в 19 рочків починати, і тут виходить PUBG MOBILE...> я починаю грати по 16 годин в день, граю 2+ роки, беру 18 завоєвателів ( хто знає зрозуміє) у всіх режимах,починаю грати туріки ARENUM ( 2 місяці їх активно абузив, вдавалось заробити по 50-70 баксів в день) активно сиджу в топі України по різних показниках, потім проходжу в фінал турніру студентів серез більше чим 100 000 учасників ( тут фулл фінал з грою), але граю на старому айпаді, тому програю по більшості показників людям що мають гроші.. вступаю навіть в команду з зп 400 баксів, стаю капітаном, а потім забороняють офіційно грати на айпадах, я розумію що новий телефон купити не можу,бо просто нема бабок.. ( а на туріках ARENUM абуз перестав працювати, та комса стала більша, сенсу продовжувати не було)ПОРА СПРОБУВАТИ РЕАЛІЗУВАТИ ДРУГЕ БАЖАННЯ - СТАТИ ВІДОМИМЯ починаю стрімити пабг мобайл, в мене по 20-50 людей, що мене дивиться ( але картинка там пікселі 144р) але люди навіть це терпіли, розумію що пора робити ставку ALL-IN та беру гроші в брата щоб купити карту захвату ( в той час був ковід, і я розумів що матиму шанс стати стрімером, я цікавий людям, якщо буде картинка - буде все супер!)..Але, як завжди, ковід закінчився, мені сказали їхати в унік якщо хочу диплом, мені донатили по 200 баксів в місяць, але щоб жити цього точно не вистачить + осудження батьків, якого хуя ми платили за тебе, тому мрії про стрімерство закінчуються об тяжку реальність і перше вигорання..Далі я трейдив в стім, по 400-500$ заробітку але це все було не те що забезпечить життя..2022 рік, війна, 0 бабок, я єбав стоматку, в мене точно щось вийде, кушать нема що, я в іншому місті, пора вчити ту вашу крипту..ДОДАЮ ПАРУ ВІДЕО з УНІВЕРА, НА ВІДЕО МОЯ УЛЮБЛЕНА КІМНАТА,НАДІЮСЬ СУСІДИ НЕ ПРОТИ!Проду треба?