Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | Мб смарт придивитись.Пам*ятаєте мого менеджера по рекламі,( з яким бул...
8 600 Охват/переглядів
2025-06-10 15:55
Повідомлення №4072
Мб смарт придивитись.Пам*ятаєте мого менеджера по рекламі,( з яким була крута АМА) який в всіх крутих каналах працює менеджером, так ось він закинув пост про МЕМЧИК на ефірі, який підв*язаний про ПЕПЕ, написав що знає команду, вона запускала мемчики вже до 200 лямів.тепер що я думаю :1) про цей мемчик напишуть всі великі канали,а значить зараз можна купити (щоб прокататись на горках реклами)2) Чекнув ончейн - там 15% в топ 10 кошелів холдерів, загалом 17к холдерів, виглядає не погано.3) Топ 2 декскрінера на ефірі ( а ефір щас норм перформить, мб наратив підхватять)Активно не ресерчив, тут суть викинути першим, поки інші не почали писати, можете самі подвитись прочекати, як буду дома, якщо не полетить куплю на пару соток, ТУТ НЕ ЖАДНІЧАЄМ, любий мемас це хай ризик, простоц і на ефірі, а зараз ефір росте - паралель проведете самі кароче.https://dexscreener.com/ethereum/0x055FB841Cce69000FBAFF2691Ad39Fa6E23826a1Декскрінер проекту, мб щось і вийде, капа зараз 34М, але ліквідності лише 800к, тому качати можна легко. ДІОР