Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀
Додано 14 лип 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Кількість підписників: 27 922
Фото: 2,490
Відео: 40
Посилання: 1,280
Опис:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Джерело

CryptoEnjoy 🍀 | ПОДАРУНКИ В ТЕЛЕГРАМ АБО +20к$ ПРОФІТАРаніше ми сміялись з тих хто пиш...

Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
6 400 Охват/переглядів 2025-05-19 14:30 Повідомлення №3961
ПОДАРУНКИ В ТЕЛЕГРАМ АБО +20к$ ПРОФІТАРаніше ми сміялись з тих хто пише про тапалки та про тон, а тепер кожен 3-й канал з фьючів згадує подарунки з телеграму, капа пробила 80 лямів ікси просто єбануті, деякі подарунки дали біля 1000х. я особисто продав подарок за 180 баксів, який купив за 0.5 бакса 360х, хайп як і ріст НЕРЕАЛЬНИЙ.Але давайте поглибимось в цю тему, хто основні люди хто купує подарунки, рітейл? звичайні користувачі? - НІ, банальні спекулянти, які вірять в сотні іксів від текущих і просто на ФОМО купують все, самі подарунки виходять сотнями тисяч щотижня, інколи мільйонами, сама ТОН екосистема десь біля старкнету..Чи будуть подарунки далі рости? - поки фомо у людей залишається + не пройшов розлок після пампу , думаю так, ЗАРАЗ НАЙКРАЩИЙ ЧАС СКИНУТИ ПОДАРУНКИ ЯКИХ ДОХУЯ, тобто ті які по факту не мають ніякої ціності, всякі хелоуін подарунки, новорічні і т.д, сакури та льодяники - це перші, але в них тоже віри мало..Загалом якісь ПЕПЕ, ШАПКИ, КОЛЬЦА ( тих що по 5-10к) можуть перформити вічно і стати якимось культом, який підтримає навіть Дуров, щоб люди ловили * нові* геми, просто лутаючи зірки з продажів.Висновок: якщо в вас вже покращені подарунки - зараз найкращий час їх скинути, БОТ для продажу подарунків , та БОТ для покупки зірок, основний розлок подарунків буде 4 червня ( де коли був памп, більшість людей судорожно почала їх покращувати) тоді думаю ціна знатно дампанеться + продати їх не так легко, я вже 2-й місяць стабільно продаю, спекулянтам також набридне їх пампити, Дуров надто багато їх завозить..Також люди кажуть ну ТОН номери ж виросли, чому подарунки не можуть, банально подарунків вже МІЛЬЙОНИ, а тон номери нові досі не випускались, мб пепе і стане символом але більшість цих подарунків помре, поки йде хайп, не розумію чому їх не скинути, наче ікси від текущих малоймовірні, вони вже досить гарні, поки є волюм - дійте.ЯКЩО ДУЖЕ КОРОТКО- 4-го числа буде розлок льодяників і сакур в головних фомойоберів які підуть на ринок- к-сть подарунків вже близько 10 мільйонів ( половину ще навіть не можна покращувати)- Тон екосистема мертва- Ретейлу в подарунках нема, лише спекулянти які рано чи пізно вигрузять свої сумки, основна теза про рітейл не зіграламій профіт склав близько 20к з них, я радий що зазивав колись вас купувати та купив сам.