Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀
Додано 14 лип 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Кількість підписників: 27 922
Фото: 2,490
Відео: 40
Посилання: 1,280
Опис:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Джерело

CryptoEnjoy 🍀 | Як я справляюсь з негативом до СЕБЕ, коли бачу великий пролив в грошах...

Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
7 200 Охват/переглядів 2025-03-28 15:55 Повідомлення №3690
Як я справляюсь з негативом до СЕБЕ, коли бачу великий пролив в грошах.В кожного з НАС був максимум депозиту в крипті, і кожен з нас спускався з того максимуму до значить нижче, не можливо робити лише вірні рішення, тому зниження депозиту це НЕВІД*ЄМНА ЧАСТИНА, з якою варто навчитись справлятись, психологія тяжка штука, тож давайте розбермо декілька правил. 1 - СРОКИ- Прив* язуватись до депозиту, який був в тебе 1 день, або навіть не зафіксований, але в голові тримати ту цифру - ЦЕ ЯК МІРЯТИ ЧЛЕН ВІД АНУСА, АБО КОЛИ НАБРЯК, вроді в моменті дохуя, но розумієш що це ХУЙНЯ- Я ДЛЯ СЕБЕ ЧІТКО ВИЗНАЧАЮ СРОКИ, порівнюючи свій депозит з тим що був пів року тому, рік чи два тому, тепер чітко зрозуміло ЩО ТИ ПРОГРЕСУЄШ, мій депозит за два роки виріс в СОТНІ разів, а за РІК в ДЕСЯТКИ, навіть зараз, коли він знаходиться в -70% ВІД ХАЯ, АЛЕ, якщо 2 роки тому ти мав більший депозит чим зараз - напевно ти хуйовий криптан і це факт.2 - НАВИКИЯкщо твій депозит не росте, а фомо жре, подивись чого ти навчився, що ти вмієш нового в сфері крипти? вмієш робити ферми які не банять? вмієш шукати транзи по блокчейну? навчився писати парсери? ти кращий ресерчер,добувач вайтлістів? Ти зробив себе медійно? - Задай собі це питанняЯкщо ти можеш собі чітко сказати я прогресую за цей час поки мій депозит не росте, ЦЕ ВСЕ ЩЕ ДОБРЕ, АЛЕ, якщо ти нічого нового не навчився за пів року та ніде не заробив будучи в ринку 24\7 - час задуматись, напевно ти хуйовий криптан3 - ЗВ*ЯЗКИЧи знаєш ти нових, більш успішних за себе людей за період стагнації? чи знають вони тебе? чи зайшов ти якісь приватні спільноти, чи розкачав себе медійно? чи просто знайшов нових друзів, які, по твоїм відчуттям якось можуть бути тобі корисні?Якщо ти можеш собі сказати ТАК, я прогресую в плані спілкування з людьми, значить твоя стагнація не проходить даремно.АЛЕ, якщо ти ні з ким не познайомився, навіть втратив старі зв*язки за пів року та ніде не заробив будучи в ринку 24\7 - час задуматись, напевно ти хуйовий криптан.Висновок:- Якщо ваш депозит РОСТЕ, просто не так швидко як ви бажаєте, або в моменті в сильній просадці але за 2+роки ви маєте більше чим мали до цього, це не є погано, ви зажрались, якщо ви працювали на скіли - та отримали їх, це не є погано, час був потрачений не даремно, якщо у вас нові корисні зв*язки, це також добре.Розмовляйте частіше з собою, не зі сторони я знову не зміг, а зі сторони що я зміг, та чому це круто, не принижуйте свої досягнення лише 1 ректом в моменті, розмовляючи з собою можна стати шизіком, знайти істину і багато мотивації.АЛЕ, якщо ви лише пройобуєте гроші з життя, робити ті самі дії, просто тільтуєте над помилками, але продовжуєте їх робити, не стараючись нічого змінити - час задуматись, можливо крипта не для вас