Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀
Додано 14 лип 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Кількість підписників: 27 922
Фото: 2,490
Відео: 40
Посилання: 1,280
Опис:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Джерело

CryptoEnjoy 🍀 | Загальні думки по ринку\криптосаміту ТрампаБуду захищати свої сумки, т...

Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
5 300 Охват/переглядів 2025-03-05 12:20 Повідомлення №3539
Загальні думки по ринку\криптосаміту ТрампаБуду захищати свої сумки, тому навалю багато позитива1.На сам криптосаміт очікую ПАМП\ДАМП історію, щось типу про резерви + виступ Сейлора що Біткоїн це золото і т.д а в кінці щось типу але це треба робити близько року+, не так легко, нам ще потрібно щось там ухвалити, загалом типові качелі в дві сторони, тому що подія відома.2. Після самміту якщо він все ж скаже про резерв ( шанс 99%) то поступовий РІСТ, причиною якого стане гонка ІНШИХ КРАЇН, згадайте перший ETF потім кожна компанія подала ETF, ніхто не хоче відставати, кожна країна буде боротись за це, а далі хто перший хто більше і т.д це все позитивний ріст.3.Наступним каталізатором рахує те що SEC вже припинила своє звинувачення проти практично всього крипто ринку ( Kraken, Coinbase,Opensea,XRP, НФТ сектор,Мем сектор ) всі ці звинувачення були припиненні цього року, якщо ви згадаєте справу ХРП вона йшла 5 років, але саме в цьому році все різко припинилось4.Далі я бачу рітейл, якому завезуть простий спосіб купівлі, можливо через якийсь продукт Трампа типу WLFI, ретейл побіжить, а не тільки спекулянти, йому просто треба спростити вхід5. Політика Трампа є жорстокою в плані всього, він знає лише мову грошей, він не вміє домовлятись, пошлини і т.д тому яркий приклад, тому наступним кроком рахую включення печатного станка бабла ( і буде як з коронадампом, де все полетить вверх, бо гроші знеціняться) тут можу помилятись, тому що поки здається долар укріпляється, але він це робив раніше, тому цей варіант не виключаємо6. Війна в Україні наче наближається хоть і дуже повільно до якогось завершення, як би це смішно не було але думаю це також сильно пампане ринок, хоча в цьому випадку пофіг на ринок, скоріше б..По моїм відчуттям МЕДВЕЖКИ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ, такої яку ви привикли її бачити, це вже гонка країн по збагаченню, хто перший забере першинство стане великою країною, тому медвежку вам не дадуть, ПАМП\ДАМПИ погані новини і т.д, але не медвежка ( говорю конкретно про БТС не про АЛЬТУ), каталізатором говна може стати лише 3-тя світова війна.