Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | так як тут вже 5 тисяч людей дивиться пости ( бля як населення села де...
4 700 Охват/переглядів
2025-01-21 11:57
Повідомлення №3234
так як тут вже 5 тисяч людей дивиться пости ( бля як населення села де я народився)то дам трішки пояснень:-Я стараюсь думати під події і відкупати не зовсім очевидні токени, всі пішли лонгувати DOGE, але мало хто згадав про токен з 100к твіттера і такою ж назвою, як результат ВАШ догі забрали боти, у вас в кращому випадку 2% руху а в мене 15% руху ( я зафіксив просто 10%)-Я торгую РУКАМИ, без ботів, щоб не платити комісію, якщо ж вам потрібні боти то ось:SOLANA: BONK ( основному користуюсь цим, імпортував сідку в фантом, якщо не можу руками то беру через його тут основна сума) , BLOOM (тут є снайпер + копітрейд)ETH: SIGMA ( по швидкості нема конкурентів + найбільш зручний) КОМСА В ЕФІРІ зараз 20-30 баксів + назад на свап не забувайте!.Комса в ботах близько 1%, тому на сайз руками вигідніше.=====.Якщо ви не встигаєте купити за 1-2 хвилини після новини КРАЩЕ НЕ БРАТИ ВЗАГАЛІ, ТУТ ВАЖЛИВА ШВИДКІСТЬ.Також можу написати пост як працюють пули ліквідності\мев боти + як настроїти сліпейдж і т.д, якщо треба поставте 300👍UPD: накрутили реакцій, тому не буду писати пост