Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | Коли ти думаєш що тобі блять не везе, завжди згадуй цей пост, або река...
4 600 Охват/переглядів
2025-01-10 18:02
Повідомлення №3126
Коли ти думаєш що тобі блять не везе, завжди згадуй цей пост, або рекап моїх *вдачних* мувів за 2024.1. ROOST, моя одна з найбільших втрат цього року, Токен підтримували Andrew Tate, Gordon(2+M),Wall Street Bets( 3+M) Backer ( 2+M) та багато інфлів 1+M, токени відкупав кошель звязаний з CoinBase, комьюніті найкраще що я бачив, результат - Токен скам, дев просто зробив лайфчендж продав монет на 15+M$, Дева доречі повязали, бабки забрали, набутилили, комьюніті не простило, апдейт про це все глянути можна ТУТ.2. Купую PIZZA BTC (ТУТ) - Для мінта було потрібно лише в дс написати, можна мінтити і відразу продавати в +300$, а тепер саме цікаве.>Рекордну піцу продали щось біля 1 BTC (вгадайте чию?, правильно я продав за 1500, було 6 ранку, я пішов спати, просинаюсь і весь твітер про рекордну продажу пише, чувак фліпнув мою піцу в купу іксів за годину)>Купую 10 піц, жду пів року, продаю в мінус 30%, через тиждень ПАМП на 10 іксів.3. Лонг ZK (тут) я встав в 3-му плечі + ставав на інших біржах на ВСІ бабки що були з реклами і т.д докидував маржу, знаєте по якій ціні мене ліквіднуло ? 0.09 НАЙНИЖЧА ЦІНА ЯКА БУЛА, в мене просто кончились гроші, потім я дивився як після того дня ZK відростає чуть лі не щодня, я відкривав близько 10 лонгів в той час, ліквідувало ВСІ.4.Вирішив я вкластись в алоки, вклав близько 50000$ в 10+ алокацій, знаєте скільки з них вийшло? штучки 3, а скільки в плюс?- 1, про QAPPI буде окремий пост, а точніше дещо інше, якщо нічого не буде за 2 місяці, поки мовчу.А, мені рефнули 2 алоки, в одну я заніс 4000, давайте роскажу, це проект YIELD BRICK ( я ще постив в канал кожен міг купити його хоч на 100 000$) вони робили 5 переносів,на пів року зібрали з інвесторів близько 10 млн, а в лікву добавили близько 500к, я так радувався що мені повернули моїх 4000$, знаєте що сталось з проектом? він вийшов в 15 іксів, звісно, та єдина яку я рефнув.5. Вирішую купити $CULT, токен що мав стати мастадонтом стає рагом, кошель що убиває токен 0xd04ce7c71b4f6955dbdfc35265c533193a880b30 схожу що разрабів, можете самі продивитись.6. Купую PNUT по 0.35 на 50к , вночі просинаюсь попити води, продаю в +3к, вранці просинаюсь ціна 1.5+, Ілон маск запостив за 10 хвилин після того як я воду попив.7.Notcoin? ОСЬ ВІН! купую на лям на дні, висиджую як чайка, ринок йде в пізду, продаю знаєте коли? правильно за 2 дня до пампа на 5х!.8. Hamster? Звісно купував (ТУТ) має ж повторити ноткоїн? цього разу я дотримаю і не продам ні на 1 пампі, лише докупав, фіксанув з лонгів та спота -50000$,не повторив.Ще було багато приколів, але поки залишу це, ви досі думаєте що ЛИШЕ ВАМ НЕ ЩАСТИТЬ?