Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - English in a Nutshell by Sofi
Додано 14 лип 2024

English in a Nutshell by Sofi

@english_in_a_nutshell
Кількість підписників: 2 073
Фото: 462
Відео: 64
Посилання: 45
Опис:
Ваш safe space вивчення англійської🫶 Тут зможете знайти круті матеріали та поради щодо вивчення англійської🥰 Щодо уроків зі мною звертатесь @sofi_and_eng🔥
Джерело

English in a Nutshell by Sofi | Телефон/ чат GPT і все решта = ваші вороги і ви готові до цієї розмови...

Логотип телеграм спільноти - English in a Nutshell by Sofi English in a Nutshell by Sofi @english_in_a_nutshell
403 Охват/переглядів 2025-12-09 17:51 Повідомлення №2485
Телефон/ чат GPT і все решта = ваші вороги і ви готові до цієї розмови👇🏼Давайте, з берега скажу, я не проти цього всього, я не боюсь чіпів і 5G😂І все вищеперераховане, це просто blessing для всіх сфер життя, але поговоримо чого це ворог для навчання.*якщо ви неправильно використовуєте все цеІ логічне питання,Софія, як це можна неправильно використовувати? А я вам зараз розкажу. Неправильно це: ⁃ перекладати все у перекладачі (саме письмо, замість того щоб розвивати навичку) ⁃ не вчити написання слів, а просто користуватись автокоректорм ⁃ використовувати чат GPT для всього ( написання листів/повідомлень, розумні фрази не по рівню, 1000 синонімів, які ви не запам’ятаєте і тд) ⁃ дивитись різні відео типу « 50 фраз для спілкування» англійською і думаєте що все вже вивчили, замість того щоб практикувати це після письмово або іншим способом ⁃ вчите граматику з рандомних сайтів, де половина правил просто неіснуючі (тому перевіряйте інфу або запитуйте свого викладача) Здається, все таке просто і очевидно, але ви спробуйте змінити ці звички і побачити різницю (якщо ви це звісно робили) 🐥І ну confession, я тепер не використовую автокоректор, не зловживаю АІ в плані дай мені мільярд синонімів і вивчу, вичитую добре якщо готую щось для занять і головне саме для мене…ПОСТИ, я пишу сама все, без виправлень і в своєму стилі, колись просила чат прочитати, перевірити і проаналізувати а то раптом щось неточне, тепер - НІ.Всі помилки і одруківки які ви бачите, то зробила я😌 І тон мій і стиль мій і то так круто бути щирою🫶🏼Признавайтеся, робите щось з неправильного?👍🏼 - так 👎🏼 - ні