Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - English in a Nutshell by Sofi
Додано 14 лип 2024

English in a Nutshell by Sofi

@english_in_a_nutshell
Кількість підписників: 2 073
Фото: 462
Відео: 64
Посилання: 45
Опис:
Ваш safe space вивчення англійської🫶 Тут зможете знайти круті матеріали та поради щодо вивчення англійської🥰 Щодо уроків зі мною звертатесь @sofi_and_eng🔥
Джерело

English in a Nutshell by Sofi | Пізній пост, розкажу про крінжові правила, з якими студентка стикалась...

Логотип телеграм спільноти - English in a Nutshell by Sofi English in a Nutshell by Sofi @english_in_a_nutshell
312 Охват/переглядів 2025-09-04 17:49 Повідомлення №2331
Пізній пост, розкажу про крінжові правила, з якими студентка стикалась (моя думка, якщо для когось це норм — не засуджую, але не розумію)😅1.Звертатись до викладача тільки на ім’я та по батькові (мені не ок, не проти звертатись до викладача на «ви» і ім’я, але по батькові - крінж, ніби в школі. Мені не підходить, тому що я хочу більш неформальної атмосфери на навчанні).Фан-факт: я не дозволяю студентам називати мене по батькові, от така я 🙂 Кому зручно — говоримо на «ви», а так - на «ти».2.Не дозволяється пити нічого на занятті - взагалі ні-чо-го. Я розумію, що не варто їсти пасту або сьорбати. Але ви мене вибачте, я що маю померти від спраги? Особливо коли багато говориш. Засуджую.Фан-факт: я за те, щоб студенти пили чай/воду/каву та будь-що, аби це не впливало на процес. Навіть дозволяю снеки (бо голодний студент = студент, який не може зосередитись і тупить). Я навіть не проти одноразок, якщо це вам допоможе. Бо мені все одно на це все, лиш би не заважало.3.Не бачити коліна в кадрі (так-так, ви правильно прочитали). Це, напевно, боязнь колін, можливо, коліна хворі. І до цього правила було дописано - займатись виключно за столом.Крінж? — Крінж.Яка мені різниця, чи ви на дивані, чи за столом, чи у ліжку, бо по-різному буває: болить спина чи лінь. Головне, щоб було комфортно працювати.Фан-факт: маю студентку, яка займається напівсидячи на ліжку і встигає і говорити, і нотатки в зошиті робити, і на міро бігати.4. Немає перенесень занять. Це ультра дивно. Бо це іноді необхідно, адже все буває: хвороба/обстріли/немає світла та навіть діарея😂Я стараюсь зрозуміти людей, бо вони кицічки і мене розуміють.Як вам правила: крінж чи норм?Крінж - 👎Норм - 👍Маю ще такі, якщо цікаво - пишіть, розкажу😄