Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО
Додано 02 лис 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Кількість підписників: 10 523
Фото: 5,560
Відео: 602
Посилання: 2,710
Опис:
Офіційний канал Міністерства енергетики України

👥 Кількість підписників

10 523
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -20
Середній/Місяць:: -67

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 018
Середній/День:: 1,080
Середній/Тиждень:: 4,559
ERR: 28.68%

📊 Кількість повідомлень на день

2.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 2.8

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2025-05-01
Офіційно не підтверджена 2025-04-30
Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,670 26-01-28 20:08
Провели чергове засідання Штабу.📌 Щодо ситуації з електроенергією. Дефіцит потужності лишається. Станом на вечір у Києві без світла 610 тисяч споживачів. Провели детальний аудит спроможностей Києва та області щодо розподіленої генерації. Маємо значний потенціал. Завдання — максимально пришвидшити введення об’єктів у роботу. Вже маємо графік, відповідно до якого здійснюватиметься їх поетапний запуск.📌 Продовжуємо активно залучати міжнародну допомогу. Генератори надають 16 країн-партнерів. 437 вже доставлено від ЄС та Японії. Більше 500 очікуємо, суттєва частина вже в дорозі. Також надійдуть силові трансформатори. Тут нам активно допомогають Нідерланди, Фінляндія, Латвія, Азербайджан та Литва (очікуємо загалом 52 трансформатори). Вдячні всім нашим партнерам, які відгукнулись на заклик і допомогають нашим енергетикам!📌 Що стосується освітнього процесу. Наразі в школах Києва до 1 лютого тривають подовжені канікули, деякі навчальні заклади працюють у режимі Пунктів незламності. Тому остаточне рішення щодо формату навчання має ухвалити Рада оборони міста Києва.На жаль, маємо й втрати серед енергетиків. Сьогодні вранці на Донеччині внаслідок атаки російського FPV-дрона загинув працівник газової служби. Він саме прямував на виклик, щоб відновити газопостачання людям. Мої щирі співчуття родині, близьким і колегам загиблого.
👁 56,800 26-01-28 08:58
⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 28 січня➡️ Внаслідок обстрілів ворогом енергетичної інфраструктури знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Донецькій, Чернігівській та Запорізькій областях. Аварійно-відновлювальні роботи тривають там, де це дозволяє безпекова ситуація.➡️ У Києві та Київській області зберігається значний дефіцит електроенергії. Ситуація залишається складною, вимушено застосовуються екстрені відключення. Повернення до прогнозованих погодинних графіків відбудеться після стабілізації роботи енергосистеми.➡️ По всій країні діють графіки погодинних відключень для споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. У кількох регіонах додатково застосовуються аварійні відключення. Головною причиною вимушених відключень є наслідки нічних обстрілів українських електростанцій та підстанцій системи передачі й розподілу електроенергії.➡️ Найскладнішою залишається ситуація у прифронтових та прикордонних регіонах, де відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями.➡️ Через негоду без електропостачання залишаються понад 700 населених пунктів у Вінницькій, Одеській, Харківській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Київській, Миколаївській, Тернопільській, Чернігівській та Черкаській областях. Ремонтні бригади обленерго працюють у цілодобовому режимі.➡️ У зв’язку з масованими атаками російської федерації українська енергетика працює в режимі надзвичайної ситуації для максимальної координації дій усіх служб.➡️ Перший заступник Міністра подякував споживачам за витримку та закликав максимально раціонально споживати електроенергію, а також висловив вдячність енергетикам, тепловикам і рятувальникам за цілодобову роботу.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
👁 74,900 26-01-27 08:10
⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 27 січня➡️ Внаслідок чергових нічних атак ворога на енергетичну інфраструктуру знеструмлені споживачі на Харківщині, Одещині, Дніпропетровщині та Донеччині. Аварійно-відновлювальні роботи тривають у всіх регіонах, де це дозволяє безпекова ситуація.➡️ У Києві та Київській області зберігається значний дефіцит електроенергії. Ситуація напружена, застосовуються екстрені відключення. Повернення до прогнозованих графіків погодинних відключень відбудеться після стабілізації роботи енергосистеми.➡️ По всій країні діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також обмеження потужності для промисловості та бізнесу. У кількох регіонах додатково застосовуються аварійні відключення. Головною причиною вимушених обмежень є наслідки обстрілів електростанцій та підстанцій системи передачі й розподілу електроенергії.➡️ Довгостроково знеструмленими залишаються споживачі у прифронтових та прикордонних регіонах, де відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями. ➡️ Через несприятливі погодні умови без електропостачання залишаються понад 500 населених пунктів у Вінницькій, Хмельницькій, Миколаївській, Тернопільській, Кіровоградській, Чернігівській, Чернівецькій, Сумській, Житомирській та Київській областях. Ремонтні бригади обленерго працюють у цілодобовому режимі.➡️ У зв’язку з масованими атаками російської федерації енергетика України працює в режимі надзвичайної ситуації для максимальної координації дій усіх служб.➡️ Перший заступник Міністра подякував споживачам за витримку та закликав максимально раціонально споживати електроенергію, а також висловив вдячність енергетикам, тепловикам і рятувальникам за цілодобову роботу.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
👁 1,750 26-01-25 20:19
📌Головне за тиждень19-25 січня🔋Стабілізація ситуації в енергетиці➡️ Денис Шмигаль на зустрічі з правлінням НЕК «Укренерго» доручив збільшити технічні можливості для імпорту електроенергії в Україну.➡️ Ринок пального в Україні забезпечений необхідним ресурсом, – Микола Колісник. Диверсифікація шляхів постачання дозволила забезпечити стабільну та регулярну логістику світлих нафтопродуктів для безперервного забезпечення потреб споживачів.💡Відновлення енерго- і теплопостачання➡️ 160 ремонтних бригад працюють над відновлення тепла та світла в столиці, – Денис Шмигаль➡️ Понад 143 тонни спецобладання отримали енергетики з хабів Міненерго за останні дні➡️ Працівники аварійно-відновлювальних бригад отримуватимуть додатково 20 тисяч гривень щомісяця. За ініціативою Президента Володимира Зеленського Уряд схвалив постанову про початок експериментального проєкту з підтримки працівників аварійно-ремонтних бригад, які сьогодні повертають світло, тепло та воду до осель українців та на підприємства.➡️ Триває скоординована робота всіх служб над відновленням тепло- та електропостачання в Києві та області. 🕯Непоправна втратаМіністерство енергетики висловлює глибокі співчуття з приводу трагічної загибелі Олексія Брехта. Обірвалося життя Олексія Брехта, члена правління НЕК «Укренерго» – людини, яка понад чверть століття віддала служінню світлу, пройшовши гідний і чесний шлях від інженера до очільника системного оператора.🌐Міжнародна діяльність➡️ Денис Шмигаль закликав МАГАТЕ до повної ізоляції росії, а також санкцій та призупинення її членства в організації. Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр енергетики Денис Шмигаль разом з Генеральним директором Агентства Рафаелем Гроссі заслухали доповіді керівників АЕС в Україні та очільників місій МАГАТЕ, що працюють на них.👥Підтримка партнерів➡️ ЄС продовжить системну підтримку енергетичного сектору України. Денис Шмигаль провів зустріч з комісаром Європейського Союзу з питань енергетики та житлового господарства Даном Йоргенсеном.➡️ Азербайджан передав Україні нову партію енергетичного обладнання вартістю $1 млн. Вантаж включає, зокрема, п’ять трансформаторів, 11 генераторів, 12 низьковольтних панелей, а також кабельну продукцію.➡️ Нідерланди продовжують підтримку українського енергетичного сектору. Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр енергетики Денис Шмигаль провів зустріч із Міністеркою зовнішньої торгівлі та розвитку Нідерландів Аук’є де Фріс.➡️ Данія надасть 20 мільйонів євро додаткової підтримки. Крім того, Данія вже передала для потреб українського енергосектору вживане обладнання з електростанції Аснес у Калундборзі, критично необхідне для ремонтів на пошкоджених російськими атаками об’єктах.➡️ Денис Шмигаль: країни G7+ підтвердили готовність прискорити допомогу енергосектору України. Відбулося позачергове засідання Координаційної зустрічі групи G7+ з питань енергетичної підтримки України.
👁 2,070 26-01-24 19:27
Вночі Україна пережила чергову масовану атаку росії. Ворог цілив по енергетиці, теплопостачанню та іншій цивільній інфраструктурі Київщини, Харківщини, Чернігівщини та інших регіонів.На засіданні Штабу сьогодні заслухав доповіді енергетичних компаній та інших служб щодо ліквідації наслідків терору росії та темпів відновлювальних робіт.📌 Ситуація зі світлом. Постійні атаки ворога, на жаль, не дають стабілізувати ситуацію. Енергосистема не встигає відновитися. Без світла в столиці через екстрені відключення – понад 800 тисяч абонентів. Дефіцит потужності зберігається. Працюємо з партнерами над його зменшенням.📌 Упродовж останніх днів з одного з Хабів Міненерго розподілили понад 143 тонни гуманітарної допомоги. Насамперед, генератори, трансформатори, кабелі, насоси. Це обладнання критично важливе для стабілізації роботи підприємств. Допомога надійшла енергетикам Києва та області, Сумщини, Харківщини та іншим регіонам. Плануємо передати частину генераторів від міжнародних партнерів у пункти обігріву ДСНС, аби забезпечити людей електрикою у період відключень. Очікуємо додаткове обладнання від Словаччини, Швейцарії, Нідерландів, Азербайджану, Італії, Латвії, Польщі.📌 Скоординувались з членами штабу щодо відновлення теплопостачання. В умовах надзвичайної ситуації в енергетиці також посилюємо роботу з вразливими категоріями населення. Всі служби отримали необхідні завдання.
👁 47,500 26-01-24 07:57
⚡️ Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 24 січняВночі ворог завдавав масованого удару по енергетичній інфраструктурі країни. Внаслідок чого є знеструмлені споживачі у Києві та на Київщині, Чернігівщині і Харківщині. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.Складна ситуація у столичному регіоні. У Києві та на Київщині діють графіки аварійних відключень. Також оператори системи розподілу продовжують застосовувати мережеві обмеження. Повернення до прогнозованих погодинних відключень відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.На Одещині також продовжують діяти мережеві обмеження.У більшості регіонів України діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. Також в кількох областях України запроваджені аварійні відключення електроенергії.Актуальну інформацію дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні. Довгостроково знеструмленими внаслідок бойових дій по країні залишаються споживачі у прифронтових на прикордонних регіонах. Тут відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями.Головна причина вимушених відключень – наслідки масованої атаки на українські електростанції та підстанції систем передачі і розподілу електроенергії сьогодні вночі. 📌 Нагадаємо, що у зв’язку із постійними атаками російської федерації в українській енергетиці діє режим надзвичайної ситуації. Це необхідно передусім для максимальної скоординованості дій усіх служб у столиці,  регіонах та громадах. Дякуємо споживачам за витримку та розуміння ситуації. Будь ласка, споживайте сьогодні електроенергію максимально раціонально.🙏 Дякуємо енергетикам, тепловикам та рятувальникам, що цілодобово відновлюєте у нашій країні світло та тепло! 
👁 9,170 26-01-23 09:02
⚡️Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо ситуації в енергосистемі станом на 23 січня➡️ Енергосистема України працює в умовах підвищеного навантаження через постійні атаки росії та складні погодні умови. Ремонтні бригади енергетиків і теплокомуненерго безперервно ліквідовують наслідки пошкоджень енергетичної інфраструктури.➡️ Внаслідок нічних ударів ворога на ранок знеструмлені споживачі у Сумській, Дніпропетровській, Харківській та Запорізькій областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в усіх регіонах.➡️ У Києві, Київській та Одеській областях оператори систем розподілу продовжують застосовувати мережеві обмеження. Повернення до прогнозованих графіків погодинних відключень відбудеться після стабілізації ситуації в енергосистемі.➡️ Задля збереження цілісності енергосистеми у більшості регіонів зараз вимушено застосовані аварійні відключення – через перевантаження обладнання в умовах дуже високого рівня споживання. Повернення до прогнозованих погодинних графіків відключень відбудеться після стабілізації ситуації в енергосистемі.➡️ Через погодні умови знеструмлено 10 населених пунктів на Тернопільщині, там тривають ремонтні роботи.➡️ Через масовані атаки російської федерації енергетика України працює в режимі надзвичайної ситуації.➡️ Перший заступник Міністра подякував усім службам і ремонтним бригадам, які в надскладних умовах безперервно працюють над відновленням світла та тепла в оселях українців.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
👁 64,900 26-01-21 09:01
⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо ситуації в енергосистемі станом на 21 січня➡️ Ситуація в енергосистемі України залишається складною. Триває ліквідація наслідків постійних атак росії на об’єкти енергетичної інфраструктури. Ремонтні бригади енергетиків та теплокомуненерго працюють безперервно.➡️ Внаслідок нічних атак ворога на ранок знеструмлені споживачі на Одещині, Дніпропетровщині, Харківщині та у Запорізькій області. Аварійно-відновлювальні роботи розпочаті в усіх регіонах.➡️ У Києві та Київській області ситуація залишається складною через додаткове навантаження, спричинене морозами. До відновлення світла та тепла залучені аварійні бригади з інших областей та Укрзалізниці. Оператори систем розподілу продовжують застосовувати мережеві обмеження, графіки погодинних відключень тимчасово не діють.➡️ У столиці відновлено водопостачання. Триває перегляд роботи об’єктів критичної інфраструктури з метою вивільнення додаткових обсягів електроенергії для побутових споживачів. Київ отримав 55 додаткових генераторів із резервного хабу Міненерго, очікується надходження допомоги від партнерів.➡️ Як і в попередні тижні, мережеві обмеження зберігаються на Одещині. В інших областях діють графіки погодинних відключень та обмеження потужності для промисловості. У низці регіонів вимушено застосовуються аварійні відключення через перевантаження обладнання під час морозів.➡️ У зв’язку з масованими атаками російської федерації в енергосистемі України діє режим надзвичайної ситуації.➡️ Перший заступник Міністра подякував енергетикам, комунальникам, рятувальникам і залізничникам за роботу.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
👁 59,100 26-01-20 08:40
⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо ситуації в енергосистемі станом на 20 січня➡️ Ситуація в енергосистемі України залишається складною. Внаслідок чергової атаки росії на об’єкти енергетичної інфраструктури знеструмлені споживачі у місті Києві та Київській області, на Одещині, Дніпропетровщині, Сумщині, Рівненщині та Харківщині. Аварійно-відновлювальні роботи розпочаті в усіх регіонах.➡️ Найскладнішою залишається ситуація у столичному регіоні. Через морози зростає навантаження на енергосистему. До відновлення електро- та теплопостачання залучені аварійні бригади з інших регіонів. Операторами систем розподілу застосовуються мережеві обмеження, раніше оприлюднені графіки погодинних відключень тимчасово не діють.➡️ Як і в попередні тижні, мережеві обмеження зберігаються на Одещині. В інших областях діють графіки погодинних відключень та обмеження потужності для промисловості. У низці регіонів вимушено застосовуються аварійні відключення через перевантаження обладнання під час морозів.➡️ У зв’язку з масованими атаками російської федерації в енергосистемі України діє режим надзвичайної ситуації. ➡️ Перший заступник Міністра закликав українців підтримувати одне одного та за можливості ощадливо споживати електроенергію.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
👁 62,500 26-01-19 08:30
Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо ситуації в енергосистемі станом на 19 січня➡️Ситуація в енергосистемі України залишається складною. Постійні атаки росії на енергетичні об’єкти та складні погодні умови зумовлюють вимушене застосування обмежень на всій території країни.➡️Цієї ночі ворог атакував енергетичну інфраструктуру у кількох регіонах. Станом на ранок знеструмлені споживачі у Сумській, Одеській, Дніпропетровській, Харківській та Чернігівській областях. Аварійно-відновлювальні роботи тривають скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація.➡️У Києві та Київській області ситуація залишається складною, додаткове навантаження на енергосистему створюють морози. Над відновленням електропостачання в столиці працюють 60 бригад, з яких 12 залучені з інших регіонів. Оператори систем розподілу продовжують застосовувати мережеві обмеження. Раніше оприлюднені графіки погодинних відключень тимчасово не діють. Повернення до прогнозованих графіків відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Як і в попередні тижні, мережеві обмеження зберігаються на Одещині. У регіоні тривають аварійно-відновлювальні роботи після попередніх атак ворога.➡️В усіх інших областях діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів та графіки обмеження потужності для промисловості. У кількох областях вимушено застосовуються аварійні відключення через перевантаження обладнання в умовах дуже високого рівня споживання під час морозів. Повернення до графіків погодинних відключень відбудеться після стабілізації ситуації.➡️У зв’язку з масованими атаками російської федерації в енергосистемі України діє режим надзвичайної ситуації. Це рішення ухвалене для максимальної координації роботи всіх служб у столиці, регіонах та громадах.➡️Перший заступник Міністра закликав споживачів за можливості ощадливо використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо у пікові години вранці та ввечері. Окремо він подякував енергетикам, тепловикам і рятувальникам, які цілодобово працюють над відновленням світла та тепла по всій країні.Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.