Джерело
МІНЕНЕРГО | Відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій...
17 400 Охват/переглядів
2026-02-07 16:55
Повідомлення №6104
📌 Відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у столиці та на Київщині. ➡️Після останнього масованого обстрілу рф ситуація в енергосистемі країни залишається вкрай складною. Ворог атакував енергообʼєкти у низці областей. Через пошкодження високовольтних підстанцій були вимушено розвантажені АЕС. Наразі у більшості областей продовжують діяти аварійні відключення. ➡️На всіх пошкоджених обʼєктах тривають відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло та тепло споживачам. ➡️Ситуація з електропостачанням залишається надзвичайно складною. Втрата потужності внаслідок нічної атаки створила додатковий значний дефіцит електроенергії, який вкрай важко перекрити, тому найближчі дні будуть важкими. ➡️Наразі мешканці столиці отримують електроенергію лише на короткий проміжок часу – на півтори-дві години. Енергетики роблять усе можливе для балансування системи, а місто розгортає додаткові опорні пункти незламності в кожному районі, щоб забезпечити людям підтримку.