Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО
Додано 02 лис 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Кількість підписників: 10 523
Фото: 5,560
Відео: 602
Посилання: 2,710
Опис:
Офіційний канал Міністерства енергетики України

👥 Кількість підписників

10 523
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -20
Середній/Місяць:: -67

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 018
Середній/День:: 1,080
Середній/Тиждень:: 4,559
ERR: 28.68%

📊 Кількість повідомлень на день

2.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 2.8

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2025-05-01
Офіційно не підтверджена 2025-04-30
Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,200 24-10-28 08:34
⚡️СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 2️⃣8️⃣ жовтня: енергетики відновили живлення для понад 30 тисяч споживачів💡ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯНаразі енергосистема залишається збалансованою. Але ворожі обстріли енергетичної інфраструктури призводять до пошкоджень, які ускладнюють роботу енергосистеми. Підготовка до ОЗП відбувається в умовах значних пошкоджень генеруючих потужностей і мережевої енергоінфраструктури через масовані атаки. Сьогодні зранку оператором системи передачі для уникнення перевантажень в окремих районах у двох областях тимчасово запроваджено аварійні графіки відключення. Щойно завершаться ремонтно-відновлювальні роботи, графіки буде скасовано.Закликаємо споживачів користуватись електроенергією ощадливо, особливо у вечірній період з 17:00 до 22:00.⚡️ЗАЖИВЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВМинулої доби енергетики відновили живлення для 30 037 споживачів, що були знеструмлені внаслідок бойових дій. ⚛️СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС💧Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.22 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.↪️ІМПОРТ На поточну добу прогнозується імпорт із Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини та Молдови загальним обсягом 4267 МВт*год та потужністю 658 МВт.👥 FACEBOOK🎞 YouTube🌐 MinEnergy
👁 1,700 24-10-26 08:37
Енергетична ситуація в регіонах на 2️⃣6️⃣ жовтня: внаслідок ворожих обстрілів понад 7 тисяч споживачів у трьох областях залишались без напруги📍ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ💥Через бойові дії без електропостачання залишались 1,9 тисячі споживачів, на ранок без світла 629 споживачів. З технологічних причин знеструмлювались 8,8 тисячі споживачів, на ранок їх частково заживлено.📍ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ💥Внаслідок бойових дій за минулу добу знеструмлено 5,6 тисячі абонентів у 2 населених пунктах. Енергетики відновили електропостачання для 2,3 тисячі абонентів у 3 населених пунктах. На ранок без світла залишаються 136 населених пунктів –  95,1 тисячі абонентів.📍ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ💥Всього внаслідок бойових дій без напруги 3,7 тисячі споживачів у 51 населеному пункті.📍КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ💥З технологічних причин знеструмлено 194 абоненти у 1 населеному пункті.📍СУМСЬКА ОБЛАСТЬ 💥Всього через бойові дії без електропостачання 95 населених пунктів - 6,7 тисячі споживачів. 📍ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ🔌Всього на ранок без електропостачання 43,9 тисячі абонентів.📍ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ  💥Всього внаслідок бойових дій у м. Херсон без електропостачання 3632 споживачі.⚒️За минулу добу енергетики заживили 227 споживачів, які знеструмлювались внаслідок обстрілів області. Загалом на Херсонщині без світла понад 28 тисяч споживачів у 47 населених пунктах. 📍ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ💥Через бойові дії залишаються без напруги 26 населених пунктів - 1,9 тисячі абонентів. 
👁 1,700 24-10-19 09:06
⚡️ЕНЕРГЕТИЧНА СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ на 1️⃣9️⃣ жовтня: внаслідок ворожих обстрілів понад 73 тисячі споживачів у трьох областях залишаються без електроенергії📍ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ💥Внаслідок бойових дій за минулу добу знеструмлено 6,8 тисячі абонентів у 2 населених пунктах. Енергетики відновили електропостачання для 7,9 тисячі абонентів у одному населеному пункті. На ранок без світла залишаються 182 населених пункти –  97,6 тисячі абонентів.📍КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ🔌З технологічних причин без електропостачання 644 споживачі у 6 населених пунктах.📍СУМСЬКА ОБЛАСТЬ 💥Через атаку БПЛА без напруги залишалось 90,2 тисячі абонентів у 139 населених пунктах, на ранок без світла 66,9 тисячі абонентів у 134 населених пунктах. Внаслідок дронової атаки застосовуються аварійні відключення. Всього без електропостачання 223 населених пункти - 70,7 тисячі абонентів.📍ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ💥На ранок через бойові дії без напруги 44,8 тисячі споживачів у 99 населених пунктах. 📍ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ 💥Всього внаслідок бойових дій у м. Херсон без електропостачання 3347 споживачів.В області без світла понад 25 тисяч споживачів у 45 населених пунктах. 📍ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ💥Внаслідок дронової атаки застосовуються аварійні відключення. Через бойові дії залишаються знеструмленими 26 населених пунктів - 1,8 тисячі абонентів. 👥 FACEBOOK🎞 YouTube🌐 MinEnergy
👁 5,200 24-10-18 09:15
⚛️Наступного тижня МАГАТЕ продовжить місії на всіх критичних для АЕС підстанціяхЕксперти Міжнародного агентства з атомної енергетики (МАГАТЕ) наступного тижня продовжать місії на всіх ключових підстанціях, які є критичними для видачі електроенергії з атомних електростанцій.Про це йшлось на двосторонній зустрічі міністра енергетики України Германа Галущенко з генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі у Парижі.💬«Росія продовжує ставити під загрозу ядерну безпеку та безпеку на українських АЕС, здійснюючи повітряні атаки на українську територію. Остання масована атака наприкінці серпня показала, що ворог не враховує загроз ядерного інциденту, намагаючись зробити блекаут в Україні. І ми розраховуємо на підтримку міжнародної спільноти у відновленні безпечної роботи своїх АЕС. Вдячні МАГАТЕ за велику підтримку і розуміння тих великих ризиків для української енергетики і ядерної безпеки континенту, які створюють злочинні дії росії», – наголосив Герман Галущенко під час зустрічі.Планується, що візити експертів МАГАТЕ на ключові для АЕС підстанції, під час яких вони будуть оцінювати стан обʼєктів та верифікувати наслідки, відбуватимуться почергово за графіком.Крім того, під час зустрічі Рафаель Гроссі ще раз підтвердив готовність сприяти в реалізації проєкту з добудови енергоблоків №3 і №4 на Хмельницькій АЕС, зокрема у створенні консультативної місії МАГАТЕ для добудови блоків.
👁 1,700 24-10-09 17:16
Для енергобезпеки України необхідно розвивати і атомну, і альтернативну енергетику - міністр ГалущенкоМіністр енергетики Герман Галущенко вважає, що розвиток як атомної, так і альтернативної енергетики є необхідним для забезпечення енергобезпеки України. Про це він заявив на форумі «Енергія бізнесу», організованому виданням Forbes.💬 «Має розвиватися і атомна, і альтернативна енергетика, бо саме в цьому полягає прогрес. Атомна енергетика забезпечує базову генерацію, тоді як альтернативна покриває пікові навантаження і відповідає за споживання в певні періоди часу», — наголосив міністр.Галущенко також відзначив важливість атомної енергетики для промисловості, оскільки вона має покривати базове споживання, особливо в контексті економічного зростання та відбудови України після деокупації. За його словами, решту енергетичних потреб, зокрема й пікові навантаження, повинна забезпечувати альтернативна енергетика або гідрогенерація.💬 «Це той енергетичний мікс, який ми бачимо в нашій стратегії розвитку», — зазначив він.❗️Крім того, міністр нагадав, що Україна під час Кліматичної конференції COP28 підтримала декларацію про збільшення втричі потужностей атомної енергетики до 2050 року.
👁 17,900 24-10-07 14:47
🇺🇦🇪🇺Україна та Єврокомісія розпочали підготовку до переговорів щодо євроінтеграції: стартував перший прескринінг у сфері енергетики7 жовтня у Брюсселі Україна та Європейський Союз розпочали підготовку до двосторонньої зустрічі у межах переговорного розділу 15 «Енергетика». Участь у першій прескринінговій зустрічі взяли представники Європейської Комісії, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерства енергетики України, НКРЕКП, Міністерства розвитку громад та територій України.📍Головне із зустрічі:🔸Розглянули виконання Україною рекомендацій, представлених у рамках Пакету розширення ЄС за 2023 рік, подальші кроки з проведення оцінки відповідності українського законодавства європейському праву.🔸Українська сторона представила проєкти законодавчих актів щодо ВДЕ, Інтеграційного пакету у сфері електроенергії, посилення незалежності НКРЕКП, а також у сфері енергоефективності. 🔸Заступник Міністра відзначив, що у межах виконання рекомендацій з останнього Пакету розширення вже схвалено Національний план з енергетики та клімату на період до 2030 року; удосконалено умови проведення аукціонів з розподілу квот підтримки для стимулювання розвитку ВДЕ; запроваджено гарантії походження електричної енергії, виробленої з відновлюваних джерел енергії.🔸Представники ЄК наголосили, що серед пріоритетів у контексті як енергетичної політики ЄС, так і розширення загалом будуть такі напрямки, як доступність енергії, що досягається шляхом створення сильного внутрішнього енергетичного ринку; сталість енергетичної сфери в рамках реалізації Європейського зеленого курсу та досягнення кліматичної нейтральності; а також безпека постачання, що включає готовність до ризиків, зимових періодів та ядерну безпеку.Значну увагу приділили інтеграції ринків електроенергії. За оцінками ЄК, економічний потенціал інтеграції сягає 34 млрд євро.За підсумками зустрічі сторони погодили алгоритм подальших консультацій з аналізу українського законодавства. 📲Більше за посиланням
👁 1,800 24-10-03 13:54
🛠️Підготовка до ОЗП: державні ОСР напрацьовують дорожні карти надання взаємодопомоги при аварійних ситуаціяхНа виконання доручення міністра енергетики України Германа Галущенка державні оператори системи розподілу (ОСР), що входять до АТ «Українські розподільні мережі», провели засідання для напрацювання стратегії спільного оперативного реагування на випадок масованих атак ворога на енергетичну інфраструктуру України в період проходження опалювального періоду 2024/2025 років.Відповідне засідання пройшло у Харкові за участі представників ПАТ «Запоріжжяобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Черкасиобленерго», АТ «Харківобленерго», АТ «Хмельницькобленерго», АТ «Миколаївобленерго».💬«Ворог не припиняє обстріли нашої енергетичної інфраструктури. Важливе значення в таких умовах відіграє координація нашої взаємодії, надання екстреної підтримки там, де вона необхідна у конкретний момент. Обленерго мають бути готові до швидких рішень і дій у таких ситуаціях – це стосується як ремонтних бригад, так і обладнання, і спецтехніки, що можуть залучатися для надання аварійної допомоги в інших регіонах», - зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.📲Більше за посиланням
👁 1,000 24-09-04 17:45
💡Підтримка партнерів допомагає зміцнити стійкість української енергосистеми – Роман Андарак📍Міністерство енергетики України продовжує співпрацю з країнами-членами Європейського Союзу, зокрема Німеччиною та Польщею, для підтримки стійкості української енергосистеми в умовах прицільних російських атак на енергосектор.Про це йшлося на зустрічі заступника міністра енергетики України Романа Андарака із головою Комітету у справах Європейського Союзу в Бундестазі Антоном Гофрайтером, головою Комітету з європейських справ у Сеймі Республіки Польща Аґнєшкою Домінікою Помаcкою, а також Надзвичайним і Повноважним Послом Польщі в Україні Пйотром Лукасевичем і постійним заступником Надзвичайного та Повноважного Посла Німеччини в Україні Тімом Пранґe.Головне із зустрічі:🔸заступник міністра ознайомив учасників зустрічі з потребами енергосектору в устаткуванні для нарощування потужностей розподіленої генерації та встановлення резервного живлення; 🔸сторони обговорили перспективи інвестицій у розвиток відновлюваних джерел енергії та напрямку біогазів; 🔸заступник міністра подякував європейським партнерам за допомогу українському енергосектору, яка сягає понад 18 216 тонн з 36 країн;🔸Роман Андарак наголосив на ефективності роботи Фонду підтримки енергетики України, створеного за спільною ініціативою Міністра енергетики України Германа Галущенка і Єврокомісара Кадрі Сімсон при Секретаріаті Енергетичного Співтовариства. 📲Більше на сайті
👁 2,400 24-08-18 08:50
⚡️ЕНЕРГЕТИЧНА СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ на 1️⃣8️⃣серпня: Внаслідок ворожих обстрілів знеструмлено понад 2 тисячі споживачів у Донецькій області та понад 3 тисячі через технологічні порушення у Сумській області.📍ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ 💥Внаслідок ворожих обстрілів минулої доби знеструмлено 2,1 тисячі абонентів у 3 населених пунктах. Енергетики заживили 2,1 тисячі абонентів у 3 населених пунктах. На ранок залишається без напруги 141 населений пункт — загалом 84,2 тисячі абонентів.📍ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ 🔌За минулу добу енергетики заживили 1,9 тисячі споживачів, які були знеструмлені внаслідок бойових дій. На ранок залишаються без напруги 3,7 тисячі споживачів у 51 населеному пункті.📍СУМСЬКА ОБЛАСТЬ 🔌Енергетики заживили 347 абонентів у 3 населених пунктах, знеструмлених через бойові дії. Через технологічні порушення знеструмлено 3,3 тисячі абонентів у одному населеному пункті. Загалом без електропостачання залишається 79 населених пунктів — 9,5 тисячі абонентів, з них 6,2 тисячі внаслідок бойових дій.📍ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ 🔌За минулу добу ремонтні бригади заживили понад тисячу споживачів. На ранок внаслідок бойових дій без напруги 38,1 тисячі споживачів.📍ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ💥Через бойові дії без електропостачання 1,2 тисячі абонентів у 22 населених пунктах. 👥 FACEBOOK🎞 YouTube🌐 MinEnergy
👁 61,000 24-08-17 10:22
📍Координаційний брифінг: Герман Галущенко розповів про ключові напрямки підготовки до ОЗП та координування потреб регіонів➡️Міністр енергетики України зазначив, що наразі триває активне відновлення енергооб’єктів і підготовка до осінньо-зимового періоду 2024/25 року. 🤝Захід відбувся під головуванням Заступника керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби за участі представників Офісу Президента, центральних органів виконавчої влади, представників обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, іноземних дипломатичних місій та міжнародних організацій. «Міненерго збирає та постійно оновлює дані про потреби енергетичного сектору при підготовці до нового осінньо-зимового періоду. Адже враховуючи руйнування та постійні обстріли, що тривають, потреби є значними. Тому здійснюємо пріоритезацію потреб і, співпрацюючи з міжнародними партнерами, активно шукаємо фінансову підтримку, щоб якомога швидше додати потужності до енергосистеми та гарантувати надійне енергопостачання для ключових об’єктів. Ми дякуємо партнерам за відчутну допомогу українському енергосектору, що надається у вигляді необхідного енергетичного обладнання, а також через механізми Фонду підтримки енергетики України», — зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.💭За його словами, за умови наявності необхідного фінансування проєктів та продовження активної роботи з відновлення і проведення ремонтів, до кінця календарного року можливо додати в систему ще близько 3 ГВт потужності додатково до вже відновленої генерації електроенергії. При Міністерстві енергетики діє спеціальна технічна група, яка тісно співпрацює з енергокомпаніями та місцевими адміністраціями, здійснює аналіз усіх проєктів, надає необхідну технічну підтримку, формує зведений перелік потреб.ℹ️Наразі отримано інформацію від 18 регіонів, що дозволяє експертам міністерства здійснювати детальний аналіз існуючих у них проєктів та правильно формувати запити на обладнання для потенційних. Це найшвидший шлях додати потужності в енергосистему, а також забезпечити електроенергією об’єкти критичної інфраструктури.📲Деталі на сайті