Джерело
МІНЕНЕРГО | Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу щодо координації підготовки...
1 910 Охват/переглядів
2026-04-10 07:30
Повідомлення №6691
💡 Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу щодо координації підготовки до наступного ОЗППід головуванням Першого віцепрем’єр-міністра – Міністра енергетики України Дениса Шмигаля пройшло чергове засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці. 📌 Ключове питання порядку денного - підготовка до опалювального сезону 2026/2027 років.Учасники засідання ухвалили рішення щодо оновлення робочих груп Штабу, виокремивши наступні шість напрямків:➡️ ремонтна кампанія та відновлення роботи електростанцій;➡️ будівництво захисту на об’єктах електроенергетичного комплексу;➡️ відновлення об’єктів генеруючих потужностей та мережевого обладнання київського енерговузлу;➡️ залучення гуманітарної допомоги від партнерів для розвитку енергетичних хабів;розвиток когенерації;➡️ моніторинг виконання рішень Штабу.Відповідні робочі групи отримали чіткі цілі й плани їх виконання.Також під час засідання було детально проаналізовано графіки ремонтних робіт та поточний стан інфраструктури на об’єктах генерації. «Завдання для всіх дотичних служб та відомств чітке: зробити все необхідне, аби якомога швидше відновити обладнання та потужності всюди, де це технічно можливо. Важливо забезпечити максимальну міцність, використовуючи зокрема інструменти децентралізації, встановлення додаткових потужностей, зокрема когенерації», - підкреслив Денис Шмигаль.