Джерело
МІНЕНЕРГО | До 15 квітня триває прийом заяв на доплати працівникам аварійно-віднов...
1 160 Охват/переглядів
2026-04-09 07:19
Повідомлення №6678
❕ До 15 квітня триває прийом заяв на доплати працівникам аварійно-відновлювальних бригадДо 15 квітня підприємства критичної інфраструктури мають встигнути подати документи, аби їхні фахівці отримали державну допомогу за березень – додаткові 20 000 гривень.За роботу в лютому виплати вже отримали понад 14 000 фахівців – енергетики, газовики, комунальники, залізничники та працівники водоканалів. На це Уряд спрямував понад 280 млн грн. У лютому вони цілодобово працювали під час морозів і крижаних дощів, щоб повернути українцям тепло та світло.➕ Окрім того, до урядової програми відтепер долучені підприємства, які ліквідовували наслідки російських обстрілів та аварій за зверненням Київської міської та обласних військових адміністрацій або пропустили термін подання заяв. ✔️ Таким чином, єдиний перелік підприємств міститиме два списки: основний – за березень і додатковий. У додатковий увійдуть компанії, які раніше не подали своїх працівників або не були внесені до переліку. Для них не діятиме обмеження на кількість працівників у заявці. ✔️ Додаткове подання здійснюватиметься через портал «Дія» до Міністерства цифрової трансформації.Держава системно підтримує тих, хто щодня працює в надзвичайно складних умовах: часто під обстрілами та в режимі безперервної готовності – відновлюючи критичну інфраструктуру.