Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО
Додано 02 лис 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Кількість підписників: 10 519
Фото: 5,560
Відео: 602
Посилання: 2,710
Опис:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Джерело

МІНЕНЕРГО | ️Попри втрати, енергетикам вдається балансувати енергосистему України ...

Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
36 000 Охват/переглядів 2025-12-25 12:23 Повідомлення №5718
⚡️Попри втрати, енергетикам вдається балансувати енергосистему України й втримувати її цілісність – Анатолій ЗамулкоОб’єднана енергосистема України залишається цілісною і продовжує працювати паралельно з енергомережею континентальної Європи ENTSO-E.Про це в ефірі Національного марафону «Єдині новини» повідомив очільник Держенергонагляду Анатолій Замулко.«Українська енергетика працює як цілісний організм. Ми залишаємося об’єднаною енергосистемою, працюємо паралельно з Європою, виконуються всі перетоки відповідно до досягнутих з партнерами домовленостей, використовуємо потужності імпорту і за потреби користуємося аварійною допомогою», - зазначив він. Імпорт електроенергії здійснюється практично цілодобово. Однак пошкодження мережевої інфраструктури ускладнюють передачу імпортованої електроенергії у східні регіони країни.На сьогодні в Україні працюють всі потужності наявної генерації. Однак система балансується, зокрема, і шляхом застосування заходів з обмеження. «Баланс гостродефіцитний, але система балансується і робота йде», - зазначив Анатолій Замулко.Графіки аварійних відключень застосовуються як вимушений, превентивний захід, але важливий для збереження цілісності енергосистеми.Найскладнішою залишається ситуація в регіонах, які зазнають постійних обстрілів. На Харківщині та Чернігівщині є влучання в розподільну мережу, що створює додаткові перешкоди для передачі електроенергії споживачам. Енергетики працюють для того, аби якнайшвидше провести відновлювальні роботи. У Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській та Одеській областях також складна ситуація через ворожі атаки.«В умовах морозів виникає додаткова необхідність у прискоренні проведення ремонтів і енергетики це розуміють та докладають для цього максимум зусиль», - додав в.о. голови Держенергонагляду. Зниження температури традиційно збільшило обсяги споживання електроенергії. Водночас влада вживає низку заходів для вивільнення потужностей і збільшення справедливості розподілу електроенергії, щоб пройти період низьких температур з мінімальними обмеженнями для споживачів.