Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Гомер-енергетик
Додано 06 січ 2025

Гомер-енергетик

@energy_energetic
Кількість підписників: 1 540
Фото: 24
Відео: 30
Посилання: 300
Опис:
У Гомера тільки правда, тільки хардкорд! Без цензури
Джерело

Гомер-енергетик | Київська ТЕЦ-4: бути чи не бути 🎥Руйновища ТЕЦ-4 вже показали всі світ...

Логотип телеграм спільноти - Гомер-енергетик Гомер-енергетик @energy_energetic
1 820 Охват/переглядів 2026-02-05 17:28 Повідомлення №333
🏭 Київська ТЕЦ-4: бути чи не бути 🎥Руйновища ТЕЦ-4 вже показали всі світові ЗМІ. Виглядає епічно. ℹ️Станція збудована у 1954 році і опалює близько 8 % житлової площі Києва (4,5 млн кв. метрів, або 1036 житлових будинків і понад 120 шкіл і медустанов), в перерахунку на клієнтів це 270 тисяч жителів. Знаходиться у власності у приватної ТОВ Єврореконструкція і зовні ще до початку обстрілів виглядала сильно постраждалою від власного віку та занедбаності. 🙈Деякі місцеві експерти навіть відкрили дискусію, чи зможе її теперішній власник зайнятися відновленням обладнання, в принципі. Мер обʼявив строк відновлення у два місяці але скоріш за все мова йде про відновлення лише частини функціонала, та і то яку через два місяці (а це початок квітня) вже не буде сенсу перевіряти. 👷А поки над відновленням працюють прості робітники інших державних компаній, власники ТЕЦ-4 намагаються знайти гроші на відновлення у державних фондах. Про проект або технологічне рішення поки не йдеться, просто відпрацьовують можливість та формати зовнішнього фінансування. 😳Вочевидь, що відновлення ТЕЦ-4 або створення альтернативної системи забезпечення теплопостачання для 1000+ будинків до наступного ОЗП вкрай критичне. І це один з реальних прикладів де ефективність роботи нової команди міністерства буде проглядатися як на долоні.💫 ГОМЕР-енергетик 💫