Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Гомер-енергетик
Додано 06 січ 2025

Гомер-енергетик

@energy_energetic
Кількість підписників: 1 540
Фото: 24
Відео: 30
Посилання: 300
Опис:
У Гомера тільки правда, тільки хардкорд! Без цензури
Джерело

Гомер-енергетик | Як же тебе не любити, Києве мій🥶Навіть у морози -25 Єдине що бентежить...

Логотип телеграм спільноти - Гомер-енергетик Гомер-енергетик @energy_energetic
1 440 Охват/переглядів 2026-02-02 16:15 Повідомлення №329
🌰 Як же тебе не любити, Києве мій🥶Навіть у морози -25 Єдине що бентежить, то температура в хаті і розуміння що може бути ще гірше. Відігрівання замерзлих труб це зимова олімпіада комунальників, як жеківських так і Київтеплоенергівських. Прості люди в спецовках дійсно працюють на всі 100% 💪🏼Тим часом на питання, чи можна було підготуватися краще, абсолютна більшість експертів говорить що так! 🍊💸Тим більше, що компанія КП Київтеплоенерго далеко не жебракує, за 2024 рік має прибуток 4.7 млрд грн, за 2025 рік тільки на виробництві електроенергії зібрала прибутку у 10 млрд грн. Компанія купує газ для виробництва електроенергії та тепла зі значними знижками (механізм ПСО) і має всі фінансові можливості займатися інвестиціями. 20 МВт когенераціі (тепло + електрика) стали б компанії у 20 млн євро. Навіть на прибутки 2024 року Київтеплоенерго могла купити 4-5 таких установок по 20МВт кожна, які б значно спростили схеми аварійних режимів. Чомусь так не сталося? Розрахунок та чергову теплу зиму та енергетичне перемирʼя… чи просто ніхто про таке і не думав?💫 ГОМЕР-енергетик 💫