Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергодар 🇺🇦
Додано 08 сер 2021

Енергодар 🇺🇦

@energodar_ukr
Кількість підписників: 5 715
Фото: 8,220
Відео: 1,260
Посилання: 6,730
Опис:
Зв'язатись з адміністратором: @EnergodarContact_bot Канал створений для інформування енергодарців, які перебувають в окупації, про правдиві події в місті, Україні та світі.
Джерело

Енергодар 🇺🇦 | Мер» Енергодара поскаржився медикам з боліт як важко живеться на «нови...

Логотип телеграм спільноти - Енергодар 🇺🇦 Енергодар 🇺🇦 @energodar_ukr
1 560 Охват/переглядів 2026-02-19 11:04 Повідомлення №10440
🤕 «Мер» Енергодара поскаржився медикам з боліт як важко живеться на «нових тєріторіях»Оскільки медична сфера на ТОТ Запорізької області давно занедбана, то туди періодично завозять медиків з боліт. Нещодавно гастролери завітали і в Енергодар – окупанти особливо бережуть енергодарців, бо вони забезпечують роботу загарбаної атомної електростанції. Тому й визначили, що медогляд спершу для працівників ЗАЕС, потім для дітей, а далі як кому пощастить.Завітавши на електростанцію, походивши по садочках та школах, гастролери вже спішать назад на болота. Їхній колега-гастролер, а нині «мер» пухов вирішив подякувати та вручити по грамоті. Та так дякував, що мало не просльозився, коли розповідав, «как сложна і нєпроста с мєдіцинскім абєспєчєнієм на нових тєріторіях» і саме завдяки візиту цих медиків «удалось аблєхчіть ету сітуацію». 🤡Попри яскраву пропагандистську картинку про щасливе життя на ТОТ України, окупанти та колобки час від часу мимоволі озвучують правду про те, до чого вони довели загарбані території.Енергодар 🇺🇦 | Поділитися новиною