Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергодар 🇺🇦
Додано 08 сер 2021

Енергодар 🇺🇦

@energodar_ukr
Кількість підписників: 5 713
Фото: 8,220
Відео: 1,260
Посилання: 6,730
Опис:
Зв'язатись з адміністратором: @EnergodarContact_bot Канал створений для інформування енергодарців, які перебувають в окупації, про правдиві події в місті, Україні та світі.
Джерело

Енергодар 🇺🇦 | Шостому енергоблоку Запорізької АЕС – 30 роківРівно 30 років тому, 19 ...

Логотип телеграм спільноти - Енергодар 🇺🇦 Енергодар 🇺🇦 @energodar_ukr
2 100 Охват/переглядів 2025-10-19 09:46 Повідомлення №9737
🏠📆 Шостому енергоблоку Запорізької АЕС – 30 роківРівно 30 років тому, 19 жовтня, до енергомережі було під'єднано шостий енергоблок Запорізької атомної електростанції. Це перший енергоблок, добудований і введений в експлуатацію вже за часів незалежної України, а також наймолодший енергоблок ЗАЕС.На жаль, з березня 2022 року найбільша в Європі ЗАЕС перебуває під російською окупацією: понівечена та перетворена на військову базу. Її відданий Україні персонал був змушений виїхати на підконтрольну державі територію або потрапив у полон, де зазнає жорстокого тиску і тортур.Роки успішної експлуатації змінилися роками глибокої деградації. За час окупації на станції вже сталося 10 блекаутів. Останній – від 23 вересня цього року – триває й досі. Поки атомна електростанція під російською окупацією, весь світ перебуває під потенційною загрозою ядерної та радіаційної небезпеки. Але настане час, коли ювілейний енергоблок та решта пʼять енергоблоків Запорізької АЕС повернуться під контроль України та вироблятимуть електроенергію для вітчизняної енергомережі.ЗАЕС була, є і буде українською!🇺🇦#ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵