Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергодар 🇺🇦
Додано 08 сер 2021

Енергодар 🇺🇦

@energodar_ukr
Кількість підписників: 5 713
Фото: 8,220
Відео: 1,260
Посилання: 6,730
Опис:
Зв'язатись з адміністратором: @EnergodarContact_bot Канал створений для інформування енергодарців, які перебувають в окупації, про правдиві події в місті, Україні та світі.
Джерело

Енергодар 🇺🇦 | 6 червня 2023 року російські окупанти зруйнували дамбу Каховської ГЕС,...

Логотип телеграм спільноти - Енергодар 🇺🇦 Енергодар 🇺🇦 @energodar_ukr
1 800 Охват/переглядів 2025-06-06 07:19 Повідомлення №9022
📆💥 6 червня 2023 року російські окупанти зруйнували дамбу Каховської ГЕС, поставивши під загрозу ядерну та радіаційну безпеку ЗАЕСУ цей день, два роки тому, загарбники спричинили одну з наймасштабніших техногенних катастроф в Європі – свідомо підірвали греблю Каховського водосховища. Черговий акт терору призвів до загибелі мирних українців, завдав непоправної шкоди флорі та фауні всього регіону, а також поставив під ризик ядерну та радіаційну безпеку Запорізької АЕС, яка отримувала воду для охолодження енергоблоків з водосховища.Після трьох років окупації стан обладнання на ЗАЕС продовжує деградувати, а нікчемні спроби приєднати станцію до російської енергомережі терплять крах. Запорізька АЕС може працювати лише в Україні та для потреб українців.⚠️ Тому вкотре наголошуємо: Запорізька атомна електростанція має негайно перейти під повний контроль України та її законного оператора – Енергоатома, – а росія повинна вивести зі станції своїх військових та техніку. Лише так світ отримає гарантію того, що мирний атом і надалі залишатиметься мирним.