Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЕнергоБізнес
Додано 14 лип 2024

ЕнергоБізнес

@energobiz
Кількість підписників: 1 813
Фото: 6,260
Відео: 358
Посилання: 5,180
Опис:
Офіційний Telegram-канал журналу "ЕнергоБізнес" Наш сайт: https://e-b.com.ua Інформаційна співпраця і розміщення матеріалів, звертайтеся: [email protected] дзвоніть: 067-250-41-32 або 099-704-42-47
Джерело

ЕнергоБізнес | Австралія запускає свій план боротьби з надлишками електроенергії в го...

Логотип телеграм спільноти - ЕнергоБізнес ЕнергоБізнес @energobiz
410 Охват/переглядів 2025-07-01 11:56 Повідомлення №6022
🇦🇺 Австралія запускає свій план боротьби з надлишками електроенергії в години пікового вироблення ВДЕ🔋 Уряд Австралії запускає програму вартістю 2,3 млрд австралійських доларів ($1,5 млрд), яка передбачає компенсацію домогосподарствам 30% вартості накопичувача електроенергії, за умови, що в будинку також встановлені сонячні панелі. Розмір компенсації переглядатиметься не рідше одного разу на рік і поступово знижуватиметься до 2030 року.☀️ За статистикою, близько третини домогосподарств у країні вже встановили сонячні панелі, але лише одне з 40 із них встановило акумулятор. Влада вважає, що рішення допоможе пом'якшити різкі коливання цін, які роблять ринок електроенергії в Австралії одним з найбільш волатильних у світі через розвиток приватної сонячної енергетики. Місцеві експерти вважають, що надлишок ВДЕ не вплине на надійність енергопостачання промислових підприємств, особливо у деяких штатах. Швидше, навпаки, Австралії потрібно ще інтенсивніше розвивати ВДЕ, оскільки до 2028 року Новий Південний Уельс, Південна Австралія та Вікторія можуть зіткнутися з дефіцитом електроенергії.#Слава_Україні🇺🇦