Джерело
ЕнергоБізнес | Консерватори з німецького ХДС все частіше припускають, що в якийсь мом...
397 Охват/переглядів
2025-03-22 08:10
Повідомлення №5494
🇩🇪 Консерватори з німецького ХДС все частіше припускають, що в якийсь момент трубопроводи «Північний потік» можуть бути запущені – принаймні теоретично. Ян Хайніш і Томас Барейсс, двоє з переговорників ХДС із СДПН у коаліційних переговорах, заявили, що можуть уявити собі повернення російського газу, як тільки в Україні встановиться справедливий і міцний мир, дотримуючись старої традиції енергетичної політики країни, пише Politico.🤬 Своїми зауваженнями переговорники ХДС приєднуються до голосів у Європі, які закликають повернутись до дешевої російської енергії після закінчення війни в Україні. Серед них міністр енергетики Італії та прем'єр-міністр СДПН Бранденбурга. Більше того, Bild та FT кілька тижнів тому повідомили, що колишній «східнонімецький шпигун» намагається відновити газопровід «Північний потік-2».✳️ Антон Хофрейтер, високопосадовець від партії «Зелені», сказав Berlin Bulletin, що у зв'язку з розвитком подій позиція наступного уряду Німеччини залежатиме від постів головних міністрів. «Якщо Борис Пісторіус продовжить відігравати важливу роль, то я більш ніж впевнений. Я менш впевнений у Ларсі Клінгбайлі, тому що він так і не порвав належним чином із Герхардом Шредером», – сказав Хофрейтер, маючи на увазі тісні зв'язки колишнього канцлера з Кремлем та «Газпромом». «У ХДС також є зв'язок із Росією», – додав він. За словами Хофрейтера, «Зелені» працюватимуть із громадянським суспільством та європейськими партнерами, які давно виступають проти «Північного потоку» – Польщею, Швецією та Фінляндією – щоб не допустити відновлення постачання російського газу.#Слава_Україні!🇺🇦