Джерело
ЕнергоБізнес | Угорщина та Сербія домовилися побудувати новий нафтопровід протягом тр...
463 Охват/переглядів
2025-01-19 09:43
Повідомлення №5245
🇭🇺🇷🇸 Угорщина та Сербія домовилися побудувати новий нафтопровід протягом трьох років🤡 Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив, що Угорщина та Сербія домовились прискорити реалізацію енергетичних проектів. Серед них – будівництво нового нафтопроводу протягом трьох років та подвоєння потужності електромереж до 2028 року.👻 За словами Сійярто, сторони зміцнили стратегічне енергетичне партнерство для забезпечення надійного та конкурентоспроможного постачання енергії. На угорсько-сербському саміті основна увага приділялася енергетичній безпеці Центральної Європи на тлі санкцій, припинення транзиту газу через Україну та загроз газопроводу «Турецький потік».🤫 Ця новина побічно підтверджує чутки про те, що «Турецький потік» буде зупинено або знищено. Найімовірніше, що це станеться в рамках посилення боротьби США проти російських вуглеводнів. Ну і Україна, звичайно, із задоволенням у цьому візьме участь – можна згадати нещодавній удар по компресорній станції «Російська» у Краснодарському краї. Цей об'єкт є початковою точкою постачання газу трубопроводом «Турецький потік».#Слава_Україні!!! 🇺🇦