Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергоатом 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Енергоатом 🇺🇦

@energoatom_ua
Кількість підписників: 22 231
Фото: 15,600
Відео: 4,280
Посилання: 13,900
Опис:
Офіційний канал НАЕК «Енергоатом» @EnergoatomNewsOffer_bot Приєднуйтесь до нас: ⚡️ FB: bit.ly/3v5dpND ⚡️ IG: bit.ly/3H7y8CE ⚡️ YT: bit.ly/3hbz9ip ⚡️ X: bit.ly/3ufhE8m ⚡️ IN: bit.ly/3ZzK2yK ⚡️ TH: bit.ly/3CYyMmq ⚡️ WEB: energoatom.com.ua

👥 Кількість підписників

22 231
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -36
Середній/Місяць:: -186

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 663
Середній/День:: 3,590
Середній/Тиждень:: 5,051
ERR: 16.48%

📊 Кількість повідомлень на день

5.1
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 5.9
Середнє за день: 5.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,470 26-03-25 08:16
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Наглядова рада посилює реформу корпоративного управління та зміцнює нагляд в Енергоатомі 23 березня 2026 року наглядова рада АТ «НАЕК «Енергоатом» провела своє п’яте засідання в Києві, продовжуючи реалізацію порядку денного реформи корпоративного управління та розглядаючи ключові операційні і стратегічні питання. Наглядова рада підтвердила, що ядерна та промислова безпека залишаються найвищим пріоритетом компанії, що є основою для всіх операційних і стратегічних рішень. У межах інституціоналізації своєї діяльності наглядова рада завершує формування плану роботи та графіка засідань на 2026 рік. Засідання відбуватимуться кожні шість тижнів, причому щонайменше два з них проходитимуть в очному форматі, що забезпечить безперервний нагляд, послідовність та підзвітність. Одним із ключових фокусів засідання стало посилення фінансової та операційної прозорості. Наглядова рада запровадила структуровану систему звітності з чітко визначеними строками, форматами та механізмами відповідальності. Це є конкретним кроком до підвищення якості та повноти управлінської звітності і забезпечення обґрунтованого прийняття рішень. Оновлена система сприятиме оцінці дивідендного потенціалу, підготовці до річних загальних зборів акціонерів у 2026 році, а також затвердженню фінансового та інвестиційного планів товариства. Наглядова рада також розглянула оновлений проєкт Статуту компанії, який враховує пропозиції Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та узгоджений із Керівними принципами ОЕСР щодо корпоративного управління державних підприємств. Статут є одним із ключових елементів реформи корпоративного управління та буде фіналізований після затвердження Урядом модельного статуту для підприємств паливно-енергетичного сектору. ⚡️ Паралельно наглядова рада підтвердила прогрес у проведенні комплексної фінансової та операційної оцінки, ініційованої на першому засіданні. Після визначення обсягу робіт очікується, що оцінка розпочнеться найближчими тижнями та забезпечить незалежну базу для подальшої трансформації компанії. У межах трансформації організаційної структури Наглядова рада розглянула оновлену модель, спрямовану на посилення підзвітності та чітке розмежування управлінських повноважень. Профілі посад голови правління та членів правління вже затверджені, що забезпечує розподіл відповідальності відповідно до міжнародних стандартів найкращих практик. Найближчим часом буде розпочато відбір незалежної компанії з підбору керівного персоналу, що стане наступним кроком у формуванні професійної та конкурентної управлінської команди. ℹ️ Довідково Енергоатом виробляє понад 55% електроенергії в Україні та відіграє ключову роль у забезпеченні енергетичної безпеки держави. Наглядова рада, створена 26 лютого 2026 року, має мандат на посилення корпоративного управління, відновлення ефективної системи внутрішнього контролю та приведення діяльності товариства у відповідність до очікувань міжнародних партнерів і фінансових інституцій. Прогрес у сфері корпоративного управління є важливою передумовою підвищення операційної ефективності, зміцнення довіри інвесторів та підтримки ширшого порядку денного реформ і доступу України до фінансування відновлення.#новини_компанії EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 3,780 26-03-20 07:31
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Трудовий колектив Енергоатома визнав виконаним Колективний договір за 2025 рік19 березня відбулася конференція трудового колективу АТ «НАЕК «Енергоатом», на якій підбили підсумки виконання Колективного договору за минулий рік. Керівник Енергоатома Павло Ковтонюк розповів про діяльність товариства у 2025 році, окреслив перспективні проєкти на поточний рік та наголосив на викликах, що постають перед компанією в умовах воєнного стану.💬«Наш колектив продемонстрував якісну роботу, що підтверджується відповідними результатами. Досягнення дозволяють нам забезпечувати виконання Колективного договору у повному обсязі. Переконаний, що й надалі ми рухатимемось пліч-о-пліч, підтримуючи стабільне і безпечне виробництво електроенергії», – зазначив в.о. голови правління АТ «НАЕК «Енергоатом».У конференції також взяли участь виконавчий директор з персоналу Енергоатома Богдан Шмигельський, голова ППО АТ «НАЕК «Енергоатом» Сергій Снітков та голова Атомпрофспілки Валерій Матов. Вони підкреслили плідність співпраці та конструктивний діалог, спрямований на захист трудових прав і розвиток соціальних гарантій працівників.Учасниками конференції визнано, що головним пріоритетом товариства та профспілки залишається збереження трудового колективу – основи безпечної та стабільної експлуатації українських атомних електростанцій. ☢️#новини_компанії EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,960 26-03-18 07:59
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Комісія з оцінки фінансово-господарської діяльності визнала роботу Енергоатома за 2025 рік задовільною17 березня під головуванням т.в.о. голови правління АТ «НАЕК «Енергоатом» Павла Ковтонюка відбулося засідання Комісії з оцінки фінансово-господарської діяльності товариства. Члени комісії заслухали звіти керівників усіх філій НАЕК за 2025 рік. Попри постійні ворожі обстріли енергетичної інфраструктури, українські атомні електростанції продовжують стабільно забезпечувати державу електроенергією.За словами Павла Ковтонюка, всі АЕС виконали планові показники: у 2025 році згенеровано 54,1 млрд кВт⋅год електроенергії, що становить 100,8% від плану. ⚡️💬 «Плановий показник перевищено на 418 млн кВт⋅год. Зафіксовано зростання виробництва електроенергії порівняно з 2024 роком та скорочення термінів ремонтної кампанії. Ремонтні роботи необхідно й надалі оптимізовувати, впроваджуючи нові технології без втрати якості», – сказав він.За послугу ПСО сплачено 168,5 млрд грн, а до державного бюджету Енергоатом перерахував понад 44,5 млрд грн.Соціальна політика залишається важливим аспектом діяльності Енергоатома. Товариство підтримує працівників, зокрема фахівців Запорізької АЕС, які були вимушені залишити рідне місто та станцію через російську окупацію. Наразі в інших філіях та в Дирекції НАЕК працює понад 2 600 атомників ЗАЕС. Крім того, НАЕК забезпечує стабільну роботу соціально-культурних об’єктів у містах-супутниках та системно допомагає Силам оборони України.За результатами засідання Комісії з оцінки фінансово-господарської діяльності роботу АТ «НАЕК «Енергоатом» за 2025 рік визнано задовільною. #новини_компанії EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,440 26-03-12 15:38
🇺🇦🏘На Хмельницькій АЕС провели протиаварійне тренування 12 березня у філії ВП «ХАЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» відбулося загальностанційне протиаварійне тренування, метою якого була перевірка ефективності та дієвості «Аварійного плану», зокрема в частині взаємодії з органами влади, зовнішніми установами та організаціями. Проведено перевірку готовності керівного складу, оперативного персоналу, інженерної підтримки та аварійних бригад ХАЕС до реагування у випадку виникнення аварій або надзвичайних ситуацій. До заходу також були залучені представники філії «ВП «Аварійно-технічний центр» АТ «НАЕК «Енергоатом». За сценарієм моделювалася аварія на майданчику АЕС, спричинена надзвичайною ситуацією воєнного характеру. Персонал відпрацьовував дії з локалізації та ліквідації можливих наслідків. 👩‍🚒 Навчання проходило у комбінованому форматі: настільні тренування за схемами, практичні дії із застосуванням засобів аварійного реагування на майданчику електростанції та поза її межами, а також робота на повномасштабному й аналітичному тренажерах. Проведення таких тренувань є важливою складовою підтримання високого рівня готовності персоналу АЕС та системи аварійного реагування до дій у надзвичайних ситуаціях. Вони дозволяють удосконалювати взаємодію між підрозділами електростанції, органами влади та службами цивільного захисту, а також підвищувати рівень безпеки об’єкта критичної інфраструктури. ☢️#новини_компанії #ХАЕС EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 3,490 26-03-08 11:36
⚛️👧 Жінки в АТ «НАЕК «Енергоатом»: професіоналізм не має статіУ різних філіях та Дирекції АТ «НАЕК «Енергоатом» працюють 10 329 жінок – це третина всього колективу. Майже 700 із них займають керівні посади. Чимало фахівчинь реалізують себе в професіях, які ще донедавна вважалися суто чоловічими. Сьогодні жінки працюють інженерками, машиністками, водійками, керують лабораторіями, займаються юридичним супроводом, екологічним моніторингом. Вони демонструють високий професіоналізм та впевнено будують кар’єру в атомній енергетиці, доводячи: професію важливо обирати за покликом серця, адже професіоналізм не має статі. ☢️ Ось кілька яскравих прикладів професій, які успішно освоїли жінки Енергоатома на українських АЕС. 🟡 Юлія Ластовська – дезактиваторниця цеху дезактивації та радіоактивних відходів філії ВП «РАЕС». Разом із колегами Юлія підтримує високий рівень радіаційної безпеки у зоні суворого режиму Рівненської АЕС.🟡 Оксана Конопацька – інженерка першої категорії дільниці з ремонту та обслуговування технологічних захистів, блокувань та сигналізації філії ВП «ХАЕС». Оксана брала участь у випробуваннях енергоблоків №1 і №2 Хмельницької АЕС у режимі добового регулювання частоти-потужності.🟡 Марина Семенчук – кранівниця 5-го розряду енергоремонтного підрозділу філії «ВП «ПАЕС». Марина виконує роботи на трьох енергоблоках ПАЕС, а під час планово-попереджувальних ремонтів – ще й на берегових насосних станціях та в зоні суворого режиму. Володіє майстерністю керування мостовими і козловими кранами.Усі фахівчині АТ «НАЕК «Енергоатом» переконливо доводять: атомна енергетика – це галузь, сповнена можливостей для всіх, хто прагне розвиватися, навчатися та брати відповідальність, незалежно від суспільних очікувань.#люди_атома EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 3,640 26-03-04 07:32
🇺🇦🏠 Звернення керівника Енергоатома Павла Ковтонюка у четверті роковини окупації Запорізької АЕС 4 березня минає чотири роки відтоді, як російські війська захопили Запорізьку атомну електростанцію.Чотири роки станція, створена для світла й розвитку, перебуває в окупації. Чотири роки її використовують як інструмент шантажу, а світ живе під загрозою, коли ядерна безпека стала заручницею агресії.Але найголовніше – це люди. Персонал ЗАЕС.Багато з них зазнали переслідувань і тортур. Окупаційні судилища кидають за ґрати патріотів України – тих, хто не зрадив і відмовився співпрацювати з російськими окупантами. Це безпрецедентний тиск на людей, які залишилися вірними своїй державі.Від початку окупації ми підтримуємо наших працівників: тих, хто виїхав з Енергодара, працевлаштовуємо на інших майданчиках Енергоатома і продовжуємо це робити. Ми підтримуємо кожного, хто залишився відданим Україні. Ми ніколи не визнаємо спроб привласнити українську станцію росіянами. І ми не припинимо працювати – на дипломатичному, правовому та професійному рівнях – заради її повного й безумовного повернення.Запорізька атомна електростанція – це частина енергетичного серця України. Вона збудована українськими фахівцями і має працювати для українського народу. Єдиним легітимним оператором ЗАЕС є Енергоатом!Разом переможемо!Слава Україні! 🇺🇦#ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,890 26-02-27 14:14
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Обрано керівництво наглядової ради Енергоатома26 лютого відбулося перше засідання новосформованої наглядової ради АТ «НАЕК «Енергоатом». Члени ради обрали керівництво та визначили подальші кроки роботи.Головою наглядової ради обрано Руміну Велші, віцеголовою – Патріка Фрагмана.Також затверджено профільні комітети. До вже діючих комітетів з аудиту та з призначень і винагород створено нові – з безпеки, екології та якості, а також зі стратегії та фінансового планування. Це посилює інституційну спроможність ради та системність її роботи.☢️ Ядерна та радіаційна безпека залишаються безумовним пріоритетом товариства. Наглядова рада підтвердила повну підтримку персоналу, який забезпечує безпечну експлуатацію українських АЕС. Під час засідання розпочато аналіз попередньої діяльності компанії та окреслено стратегічні орієнтири її подальшого розвитку. У своїй роботі наглядова рада керуватиметься керівними принципами Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), впроваджуючи найкращі міжнародні стандарти корпоративного управління.Наглядова рада виконує ключову функцію контролю в системі корпоративного управління, забезпечуючи баланс між ефективністю рішень та дотриманням принципів доброчесності та відкритості.#новини_компанії EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,380 26-02-26 14:46
🇺🇦🛻 Волонтери ГО «Вартові світла» передали захисникам пікап для роботи ППОГромадська організація «Вартові світла» продовжує постійну підтримку українських військових. Цього разу атомники-волонтери передали захисникам автівку Volkswagen Amarok, яку використовуватимуть для роботи підрозділів протиповітряної оборони. На цьому пікапі військові мобільно виконуватимуть бойові завдання та захищатимуть небо Київщини від ворожих повітряних загроз.Бійці військової частини висловили вдячність колективу Енергоатома за допомогу. Адже чим ефективніше знищуватимуться ударні та розвідувальні засоби противника, тим спокійніше почуватимуться мешканці Київщини і столиці.ℹ️ Нагадаємо, ГО «Вартові світла» – громадська організація, заснована фахівцями АТ «НАЕК «Енергоатом» для допомоги нашим захисникам і захисницям у боротьбі проти російської агресії. Організація поступово розвивалася і нині має відокремлені підрозділи у Південноукраїнську, Вараші, Славутичі та Нетішині.#новини_компанії #вартові_світлаEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 3,590 26-02-25 16:11
🇺🇦💡 Енергоатом започатковує Всеукраїнську учнівську олімпіаду з фізики та математики «Реактор Знань»АТ «НАЕК «Енергоатом» оголошує про старт щорічної Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та математики «Реактор Знань», яка покликана популяризувати інженерно-технічні спеціальності, сприяти професійній орієнтації школярів та формувати мотивацію до вступу у профільні заклади вищої освіти.Співорганізатором проведення Олімпіади є ГО «Українське ядерне товариство» за підтримки ППО НАЕК «Енергоатом». Запрошуємо учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти (aбo учнів, які мають право отримати документ про повну загальну середню освіту в навчальному році проведення Олімпіади) взяти участь у заході.Обов’язково зареєструйтеся на платформі Олімпіади до 27 березня 2026 року. ⌛️Етапи Олімпіади:🟡 І тур – Кваліфікаційний (онлайн)Триватиме з 1 по 15 квітня 2026 року.🟡 ІІ тур – Півфінал (онлайн)Відбудеться з 20 по 30 квітня 2026 року🟡 ІІІ етап – Гранд-Фінал (офлайн)Запланований на травень 2026 року в Києві.Переможці визначаються за результатами фіналу окремо в кожній віковій категорії:🔹I місце – 1 учасник🔹II місце – 2 учасники🔹III місце – 3 учасникиУсі фіналісти отримають статус «Лауреат Олімпіади».Переможці та призери будуть нагороджені дипломами, цінними призами та сувенірною продукцією від АТ «НАЕК «Енергоатом» і партнерів:🔸I місце – ноутбук Apple MacBook🔸II місце – ноутбук🔸III місце – планшетОкремим рішенням Оргкомітету для фіналістів може бути організовано екскурсійний візит на об’єкти атомної енергетики.☢️ «Реактор Знань» – це шанс проявити себе, перевірити свої сили та зробити крок до майбутньої кар’єри.Долучайтеся та станьте частиною нового покоління атомників України! 🌐 Детальніше про проведення щорічної Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та математики «Реактор Знань» 📖 Буклет #новини_компанії #ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 4,200 26-02-25 09:56
🇺🇦🤝🏠 Енергоатом і громадські організації об’єднують зусилля для захисту працівників ЗАЕС23 лютого в Києві відбувся публічний захід «Безпідставні затримання та інші порушення міжнародних стандартів росією на окупованій Запорізькій атомній електростанції», організований міжнародною правозахисною організацією Legal Action Worldwide (LAW) у співпраці з ГО «Об'єднання родичів політв'язнів Кремля» та «Truth Hounds».У панельній дискусії взяв участь головний консультант по взаємодії з громадськими організаціями АТ «НАЕК «Енергоатом» Вячеслав Губа, який розповів про ситуацію на Запорізькій АЕС, ризики ядерної та радіаційної безпеки в умовах російської окупації, а також про незаконні затримання українських атомників, які відмовилися підписувати контракти з російською державною корпорацією росатом та не погодилися співпрацювати з нелегітимним керівництвом ЗАЕС.У своєму виступі він зазначив, що питання безпеки Запорізької АЕС нерозривно пов’язане із дотриманням прав людини.💬 «Українських атомників, які принципово відмовилися від співпраці з окупантами, викрадали, незаконно утримували, катували і засуджували за сфабрикованими обвинуваченнями – і ці злочини тривають досі. Це не лише грубе порушення прав людини – це удар по основах ядерної та радіаційної безпеки», – сказав Вячеслав Губа.Керівництво АТ «НАЕК «Енергоатом» послідовно наголошує, що безпека ядерних об’єктів неможлива без дотримання прав людини, а звільнення незаконно утримуваних працівників Запорізької АЕС має бути пріоритетом міжнародного порядку денного.🌐За даними дослідження Truth Hounds «Захоплення влади», російська влада переслідувала працівників ЗАЕС і затримала щонайменше 226 осіб. У звіті також вказується на реальних ризиках ядерної катастрофи в умовах окупації та ролі російської державної корпорації росатом у становленні й підтримці окупаційного режиму на майданчику станції.Ключову увагу було приділено долі незаконно утримуваних працівників ЗАЕС. Представники Legal Action Worldwide повідомили, що організація подала скаргу до Робочої групи ООН з питань безпідставних затримань від імені десяти позбавлених волі енергодарців.Також прозвучала ініціатива підтримати петицію про звільнення працівників ЗАЕС, адресовану Генеральному директору Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаелю Гроссі.Участь представника АТ «НАЕК «Енергоатом» у заході засвідчила важливість консолідації зусиль державної компанії та громадянського суспільства у захисті прав українських атомників і принципів ядерної та радіаційної безпеки.Системна взаємодія Енергоатома з правозахисними організаціями дозволяє привертати увагу міжнародної спільноти до ситуації навколо Запорізької атомної електростанції, документувати порушення та формувати спільну позицію щодо звільнення працівників ЗАЕС. Така співпраця посилює міжнародну адвокацію та сприяє залученню механізмів ООН. 🇺🇳#новини_компанії #ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵