Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергоатом 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Енергоатом 🇺🇦

@energoatom_ua
Кількість підписників: 22 231
Фото: 15,600
Відео: 4,280
Посилання: 13,900
Опис:
Офіційний канал НАЕК «Енергоатом» @EnergoatomNewsOffer_bot Приєднуйтесь до нас: ⚡️ FB: bit.ly/3v5dpND ⚡️ IG: bit.ly/3H7y8CE ⚡️ YT: bit.ly/3hbz9ip ⚡️ X: bit.ly/3ufhE8m ⚡️ IN: bit.ly/3ZzK2yK ⚡️ TH: bit.ly/3CYyMmq ⚡️ WEB: energoatom.com.ua

👥 Кількість підписників

22 231
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -36
Середній/Місяць:: -186

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 663
Середній/День:: 3,590
Середній/Тиждень:: 5,051
ERR: 16.48%

📊 Кількість повідомлень на день

5.1
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 5.9
Середнє за день: 5.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,170 26-06-19 12:59
🤝 Енергоатом і Координаційний штаб об’єднують зусилля для повернення незаконно утримуваних працівників ЗАЕС17 червня на майданчику філії ВП «Аварійно-технічний центр» відбулася зустріч керівництва НАЕК «Енергоатом» із представниками Центрального регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.Сторони обговорили повернення незаконно утримуваних працівників Запорізької АЕС, захист їхніх прав, а також підтримку родин атомників, які перебувають у полоні або вже звільнені.Очільник Енергоатома Павло Ковтонюк зазначив, що товариство продовжує використовувати всі доступні можливості для звільнення своїх працівників та привернення уваги міжнародної спільноти до питання незаконного позбавлення волі цивільних атомників.«Питання повернення наших працівників залишається одним із найважливіших. Сьогодні головна складність – відсутність повного доступу до незаконно утримуваних людей, можливості перевірити умови їхнього перебування та стан здоров’я. Ми працюємо на всіх можливих рівнях, щоб права наших працівників були захищені, а питання їхнього повернення залишалося в центрі уваги українських і міжнародних партнерів», – зазначив Павло Ковтонюк. Він додав, що Енергоатом також опікується родинами полонених та вже звільнених фахівців. Компанія надає матеріальну допомогу, продовжує виплачувати середню заробітну плату, а також забезпечує можливості для відновлення і реабілітації.На базі атомних станцій працюють спеціалізовані центри, профілакторії та бази відпочинку, де родини можуть отримати необхідну підтримку. До роботи залучені сертифіковані психологи, які допомагають пораненим і звільненим із полону військовим.Своєю чергою керівниця Центрального регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Юлія Павлюк подякувала Енергоатому за постійний контакт представників товариства з родинами незаконно ув'язнених. Вона запевнила, що представники Штабу порушуватимуть питання полонених атомників на всіх майданчиках та рівнях.Енергоатом і надалі співпрацюватиме з державними органами, Координаційним штабом, громадськими організаціями та міжнародними партнерами задля повернення незаконно утримуваних працівників ЗАЕС і підтримки їхніх родин.#новини_компанії #ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,970 26-06-13 13:26
⚡️⚡️⚡️Зовнішнє електроживлення ЗАЕС відновлено13 червня 2026 року о 14:30 відновлено зовнішнє електроживлення тимчасово окупованої Запорізької АЕС. Власні потреби станції заживлені від повітряної лінії електропередачі напругою 330 кВ. Нагадаємо, що 10 червня о 21:09 ЗАЕС втратила зовнішнє живлення внаслідок відключення лінії електропередачі «ЗаТЕС – Феросплавна №1». Через це станція перейшла на живлення від резервних дизель-генераторів, які забезпечували роботу критично важливих систем безпеки.Цей випадок став 19-м блекаутом Запорізької АЕС з моменту її окупації російськими військами та сьомим від початку 2026 року.Енергоатом наголошує, що кожна втрата зовнішнього електроживлення створює серйозні ризики для ядерної та радіаційної безпеки найбільшої атомної електростанції Європи. Лише повернення Запорізької АЕС під контроль України та її законного оператора може гарантувати безпечну експлуатацію об’єкта та унеможливити загрози для України, Європи та світу.#ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 14,900 26-06-12 07:37
📢🤝Свободу незаконно ув’язненим атомникам ЗАЕС: долучайтеся до підписання міжнародної петиції У День Енергодара – міста-супутника Запорізької АЕС – ми вчергове згадуємо про наших колег-атомників та мешканців окупованого міста, які роками перебувають у незаконному ув’язненні.Після захоплення Запорізької АЕС росія розгорнула на тимчасово окупованій території кампанію терору, переслідувань та залякування. Працівників станції, які залишилися вірними Україні, викрадали, незаконно затримували, піддавали катуванням та утримували без справедливого суду. Ці дії є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права та прав людини.Громадські організації України «Об’єднання родичів політв’язнів кремля», Truth Hounds, міжнародна правозахисна організація Legal Action Worldwide (LAW), а також родини полонених працівників філії «ВП «ЗАЕС» звертаються до світової спільноти із закликом посилити тиск на росію та домогтися звільнення незаконно ув'язнених цивільних. Відповідне звернення адресоване, зокрема, Генеральному директору МАГАТЕ Рафаелю Гроссі. Колектив АТ «НАЕК «Енергоатом» закликає всіх небайдужих долучитися до підписання міжнародної петиції. ☑️💬 «Звільнення наших колег залишається одним із ключових пріоритетів для Енергоатома. Ми використовуємо кожну можливість, щоб привернути додаткову увагу міжнародних партнерів до запорізьких атомників, які незаконно утримуються в місцях позбавлення особистої свободи, та посилити міжнародний тиск на державу-агресора», – зазначає керівник Енергоатома Павло Ковтонюк.Кожен підпис під петицією – це прояв солідарності з людьми, які вже багато років залишаються в російському полоні. Для них важливо знати, що про них пам’ятають і продовжують боротися за їхнє звільнення. Підтримайте звернення та допоможіть посилити голос тих, хто сьогодні не може бути почутим. 🌐 Петиція розміщена на платформі Avaaz. Відскануйте QR-код або перейдіть за посиланням: https://secure.avaaz.org/campaign/en/bring_znpp_workers_home_loc#ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,430 26-06-11 13:13
⚡️⚡️⚡️ 19-й блекаут на ЗАЕС: сьомий випадок від початку року 10 червня 2026 року о 21:09 на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС відключилася повітряна лінія електропередачі «ЗаТЕС – Феросплавна №1».Унаслідок цього станція втратила зовнішнє електроживлення власних потреб і перейшла на живлення від резервних дизель-генераторів, які забезпечують роботу критично важливих систем безпеки. О 21:25 спроба ручного повторного ввімкнення лінії виявилася безуспішною. Це вже 19-й блекаут на Запорізькій АЕС з моменту її окупації російськими військами та сьомий від початку 2026 року. Така динаміка свідчить про суттєве зростання ризиків та критичність ситуації навколо найбільшої атомної електростанції Європи. Таким чином, лише за неповні шість місяців 2026 року сталося 37% усіх блекаутів ЗАЕС за весь період російської окупації. Чергова втрата зовнішнього живлення вкотре підтверджує високий рівень загроз для ядерної та радіаційної безпеки. ☢️ ❗️ Енергоатом наголошує: лише повернення Запорізької АЕС під повний контроль України та її законного оператора здатне гарантувати безпечну експлуатацію станції й унеможливити реалізацію сценаріїв, небезпечних для України, Європи та всього світу.#ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,240 26-06-03 10:00
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Енергоатом наблизився до середини ремонтної кампанії перед опалювальним сезоном, – Павло КовтонюкАТ «НАЕК «Енергоатом» продовжує планову ремонтну кампанію на атомних електростанціях, готуючи енергоблоки до стабільної роботи в наступний осінньо-зимовий період.За словами керівника компанії Павла Ковтонюка, вже у червні ремонтна кампанія 2026 року досягне свого екватора.💬 «Ми наблизилися до середини виконання планово-попереджувальних та середніх ремонтів. Частину енергоблоків на Хмельницькій і Рівненській АЕС повернуто в роботу після ремонту, на інших роботи тривають або розпочнуться згідно з графіком. Активна ремонтна кампанія також ведеться на Південноукраїнській АЕС. Важливо, що всі роботи виконуються з випередженням графіка: наразі планово-попереджувальні ремонти завершуються в середньому на чотири доби швидше, ніж передбачено», зазначив Павло Ковтонюк.Очільник Енергоатома подякував працівникам компанії за професіоналізм та ефективну організацію робіт, які дозволяють скорочувати терміни ремонтів без втрати якості й рівня безпеки.#новини_компаніїEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 7,670 26-06-03 06:10
❗️❗️❗️ Запорізька АЕС вчергове перебувала в стані блекаутуУ ніч на 3 червня 2026 року на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС стався 17-й блекаут з моменту захоплення станції російськими військами та вже п'ятий від початку цього року.О 23:44 через відключення лінії електропередачі «Феросплавна-1» станція повністю втратила зовнішнє електроживлення. Функціонування критично важливих систем забезпечувалося за рахунок роботи резервних дизель-генераторів.За інформацією МАГАТЕ, причиною знеструмлення став удар безпілотника по підстанції «Нікопольська» на протилежному від ЗАЕС березі Дніпра. Це призвело до тимчасового відключення єдиної лінії електропередачі, яка залишалася у розпорядженні станції. Черговий блекаут на найбільшій атомній електростанції Європи вкотре демонструє критичні ризики, спричинені незаконною окупацією об’єкта російськими військами. Кожна втрата зовнішнього живлення створює пряму загрозу ядерній та радіаційній безпеці. ☢️❗️ Енергоатом наголошує: лише повернення Запорізької АЕС під повний контроль України та її законного оператора здатне гарантувати безпечну експлуатацію станції та запобігти виникненню ядерної і радіаційної аварії з непередбачуваними наслідками.#ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,900 26-05-29 07:05
🇺🇦🛎 На українських АЕС провели планові протиаварійні тренуванняНа майданчиках філій відокремлених підрозділів АТ «НАЕК «Енергоатом» – Південноукраїнської, Рівненської та Хмельницької АЕС – відбулися загальностанційні протиаварійні тренування. Їхньою метою була перевірка готовності персоналу до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема радіаційних аварій та загроз воєнного характеру.До заходів було залучено 2926 працівників АЕС, фахівці філії «ВП «Аварійно-технічний центр» АТ «НАЕК «Енергоатом», а також представники територіальних підрозділів ДСНС та Національної поліції України, комунальних некомерційних медичних установ міст-супутників, спеціальних служб цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.Задіяні фахівці відпрацьовували алгоритми реагування на умовні аварійні ситуації, спричинені ракетними обстрілами об’єктів атомної енергетики з боку країни-агресора.Проведення таких тренувань є важливою складовою підтримання високого рівня аварійної готовності українських АЕС. Подібні заходи сприяють удосконаленню координації між підрозділами, підвищенню професійного рівня персоналу та забезпеченню безпечної й надійної роботи об’єктів критичної інфраструктури України.🧷 Докладніше – за посиланням#новини_компанії #ХАЕС #ПАЕС #РАЕС #АТЦEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,250 26-05-25 11:07
⚛️🏡🇺🇦 Шановні працівники, ветерани та друзі Рівненської атомної електростанції!Щиро вітаю вас із 53-ю річницею Рівненської АЕС. За цією цифрою стоїть значно більше, ніж просто історія будівництва. Для мене Рівненська АЕС – це підприємство, з яким нерозривно пов’язана значна частина мого професійного життя. Це колектив високопрофесійних, відповідальних і відданих своїй справі людей, поруч з якими я пройшов шлях від інженера-електрика до генерального директора підприємства. За понад пів століття Рівненська АЕС стала символом надійності, безпеки та професіоналізму української атомної енергетики. Сьогодні, у надзвичайно складний для країни час, колектив станції продовжує демонструвати стійкість, відповідальність і відданість своїй справі, забезпечуючи стабільну роботу енергосистеми України та зміцнюючи енергетичну безпеку держави.Особлива вдячність ветеранам, які стояли біля витоків становлення станції, закладали її традиції та передавали свій досвід наступним поколінням атомників. Ваша праця стала міцним фундаментом для сучасних досягнень РАЕС.Сьогодні ці традиції впевнено підхоплює молодь – енергійна, мотивована й професійно зацікавлена в розвитку атомної енергетики. Саме вона стає частиною колективу, а завтра продовжить і примножить здобутки станції. Бажаю кожному працівнику Рівненської АЕС, вашим родинам і близьким міцного здоров’я, добробуту, мирного неба та нашої спільної Перемоги!З повагоюПавло Ковтонюкт.в.о. голови правління АТ «НАЕК «Енергоатом»EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,480 26-05-19 14:15
🇺🇦 🤝 Енергоатом та спецпідрозділ «Омега» посилюють співпрацю Керівник НАЕК «Енергоатом» Павло Ковтонюк, начальник Центру спеціального призначення «Омега» генерал-майор Павло Яцюк та голова ГО «Вартові Світла» Олена Дончук підписали меморандум про співпрацю. Сторони об’єднають зусилля для захисту України та посилення обороноздатності нашої держави.Бійці підрозділу «Омега» виконують завдання на найгарячіших ділянках фронту та беруть участь у складних спецопераціях. Розширення цієї співпраці дозволить Енергоатому оперативніше реагувати на потреби підрозділу, забезпечуючи військових необхідною допомогою.Як акцентував Павло Ковтонюк, українські захисники щодня відбивають атаки ворога, боронять нашу державу та дають можливість громадянам у тилу працювати, а критичній інфраструктурі – функціонувати в умовах постійних обстрілів. Саме тому Енергоатом підтримуватиме військових стільки, скільки буде потрібно.«Енергоатом бере на себе чіткі зобов’язання системно підтримувати та посилювати спецпідрозділ «Омега». Ми спрямуємо наші ресурси та можливості на забезпечення воїнів усім необхідним – від сучасного обладнання і транспорту до технологічних засобів, які рятують життя на передовій. Наш спільний обов'язок – зробити все, щоб ті, хто тримає фронт, мали перевагу над ворогом», – наголосив Павло Ковтонюк. Підписаний меморандум передбачає забезпечення спецпідрозділу необхідним обладнанням і технічними засобами, а також координацію зусиль для залучення благодійної допомоги на фінансування потреб військових. Крім того, сторони реалізовуватимуть спільні освітні та соціальні ініціативи.«Матеріально-технічна підтримка, спецтехніка та обладнання, які ми отримуватимемо в межах цієї співпраці, – це реальне посилення бойових спроможностей на передовій. Дякуємо Енергоатому за державницьку позицію та потужну підтримку наших воїнів», – зазначив начальник Центру спеціального призначення «Омега» Павло Яцюк. Члени ГО «Вартові Світла» допомагають спецпризначенцям «Омеги» з 2024 року, забезпечуючи військових спорядженням, приладами нічного бачення, автотранспортом, квадрокоптерами, системами РЕБ та іншими необхідними засобами.Така взаємодія є вдалим прикладом синергії, коли всі працюють заради спільної мети.Наближаємо перемогу разом! 🇺🇦#новини_компанії #ГО_вартові_світлаEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,910 26-05-18 06:15
🇺🇦 Переможців визначено! В Енергоатомі підбили підсумки олімпіади з фізики та математики «Реактор Знань»16 травня в офісі Енергоатома відбувся фінальний етап всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та математики «Реактор Знань», започаткованої АТ «НАЕК «Енергоатом», ГО «Українське ядерне товариство» та профспілкою організацією Енергоатома.Захід викликав неабиякий інтерес у школярів. Усього в олімпіаді взяли участь 1700 учнів, а в боротьбі за призові місця зійшлися найкращі: 15 фіналістів серед 7–8 класів та 15 учнів серед 9–11 класів.Переможці у віковій категорії 7–8 класи:🥇 I місце (приз – MacBook) – Максим Лавренюк🥈 II місце (приз – потужний ноутбук для навчання та розваг) – Станіслав Сафронов🥉 III місце (приз – планшет для творчості) – Андрій МатвієнкоПереможці у віковій категорії 9–11 класи:🥇 I місце (приз – MacBook) – Максим Самофал🥈 II місце (приз – потужний ноутбук для навчання та розваг) – Михайло Журба🥉 III місце (приз – планшет для творчості) – Роман ШульгаУчасників всеукраїнської олімпіади нагородив керівник НАЕК «Енергоатом» Павло Ковтонюк:«Сьогодні Енергоатом не просто забезпечує світло в оселях українців – ми вже зараз закладаємо фундамент для майбутнього розвитку вітчизняної атомної генерації. Олімпіада «Реактор Знань» довела, що в Україні росте неймовірно талановите та амбітне покоління. Інтелект, який продемонстрували фіналісти, – це наш головний ресурс. Ми пишаємося кожним учасником і з радістю чекаємо випускників у нашій великій команді».Також лауреати «Реактора Знань» відвідали з ознайомчою екскурсією філію ВП «Аварійно-технічний центр», де дізналися як фахівці підрозділу забезпечують високий рівень готовності до будь-яких викликів.Олімпіада стала не лише інтелектуальним змаганням, а й майданчиком для формування нового покоління українських інженерів, науковців та атомників. Для Енергоатома підтримка таких ініціатив – це інвестиція у майбутнє країни.#новини_компанії #АТЦEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵