Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга
Додано 14 лип 2024

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга

@elfutbolico
Кількість підписників: 1 780
Фото: 9,670
Відео: 2,350
Посилання: 5,620
Опис:
Авторський канал Данила Моісеєнкова про іспанський футбол. Підтримка каналу: 4441 1111 2596 0975 Канал для новин: @elfutboliconews ⚠️ Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕННІ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ осіб, СТАРШИХ 21 РОКУ.
Джерело

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | Одним з адмінів цього каналу є вболівальник «Севільї», Женя. Врахову...

Логотип телеграм спільноти - El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга @elfutbolico
383 Охват/переглядів 2026-05-09 12:02 Повідомлення №18406
🇪🇸 | Одним з адмінів цього каналу є вболівальник «Севільї», Женя. Враховуючи ситуацію клубу прямо зараз, не зайвим буде його особистий погляд на це:В цілому в клубі ситуація є доволі песимістичною ще з сезону 2022/23, навіть попри виграну Лігу Європи. Все це через величезні борги по міркам «Севільї». І ситуація з тих пір кращою не стала, скоріше тільки гірше, тому що результати команди, які тільки погіршуються, не дають клубу виправити фінансове становище.Щодо потенційної купівлі клубу, можна сказати лише те, що на даний момент це єдиний шанс врятувати клуб як від фінансового краху, так і від жахливих результатів в Ла Лізі. Всі проблеми клубу витікають з кабінету президента і до поки Дель Нідо Карраско та всі його підлеглі не покинуть клуб, ситуація в команді не зміниться. Тому надія залишається лише на хороше закінчення сезону, тобто збереження місця в Прімері, та подальшу купівлю клубу Серхіо Рамосом та інвестиційною групою Five Seven Capital. Чому потенційний виліт я вважаю поганим сценарієм, попри чималу думку про те, що це допоможе «очиститись» клубу, тому що, як на мене, це лише ускладнить ситуацію, заведе клуб в ще більші борги і скоріше допоможе повторити історію «Депортиво», ніж «очиститись».Хочу відзначити також і те, що всієї ситуації з вильотом могло взагалі не бути, або вона б принаймні не виглядала так погано, якби не звільнення Матіаса Алмейди з клубу. Звісно, не можна сказати, що результати при аргентинському тренері були хорошими, але об'єктивно кажучи, він видавав максимум з нинішнім складом. Звільнити головного тренера за 9 турів до кінця чемпіонату, коли він тільки но відбув свою дискваліфікацію та покликати на його місце Луїса Гарсію, це дійсно прекрасне рішення, чи не так, пане Дель Нідо?@elfutbolico