Джерело
El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | На днях «Атлетік» оголосив про призначення Едіна Терзича головним тр...
353 Охват/переглядів
2026-05-08 10:34
Повідомлення №18394
🇪🇸 | На днях «Атлетік» оголосив про призначення Едіна Терзича головним тренером на наступні два сезони. Після цього продовжили контракт Йерая Альвареса на той же термін. Ось, що сказав захисник про німця:«Ми небагато знаємо про Терзича, але пам'ятаємо, що він досяг хороших результатів у Німеччині та Лізі Чемпіонів. Знаємо, що він буде суворим і змусить нас багато працювати. Думаю, тут він знайде пи*дату команду для досягнення цілей. Ми намагатимемося дати всі 100% і допомогти йому. Він введе свої методи, а ми можемо тільки працювати і прагнути адаптуватися до його стилю якнайшвидше. Але такі речі потребують часу».
А ось, що повідомлять у Більбао щодо перемовин з Едіном:• Йон Уріарте досяг домовленості з тренером ще у жовтні, коли, судячи з усього, остаточно було вирішено, що Ернесто Вальверде піде влітку 2026 року. Тоді «Атлетік» грав у Дортмунді, і після матчу Уріарте оголосив, що піде на другий термін президента клубу;• Цікаво, що сам Терзич не був абсолютно впевнений у тому, чи варто приймати пропозицію. Щоб більш зважено ухвалити рішення, він консультувався з Юппом Гайнкессом, який працював у клубі в 1990-х та 2000-х, а потім був у гостях у Гансі Фліка. Обидва німецькі тренери сказали Терзичу, що це гарний варіант;• Під час цього сезону в послугах Едіна були зацікавлені «Реал Сосьєдад», «Монако» та «Челсі», але він вже мав угоду з клубом з Більбао.@elfutbolico