Джерело
El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | Цікавий матч вийшов у Віго. «Сельта» розпочала сміливо та отримала л...
315 Охват/переглядів
2026-03-06 22:23
Повідомлення №17805
🇪🇸🇪🇸 | Цікавий матч вийшов у Віго. «Сельта» розпочала сміливо та отримала ляпаса зі стійкою Вінісіуса, після чого взяла роль другого номера, не ставлячи автобус та постійно тиснучи на мʼяч – «Реал» вийшов грати проти іншої моделі, з Вінісіусом та Браїмом дуже широко на флангах і чотирма півзахисниками, кожен з яких міг стати девʼяткою. Однак після адаптації «Сельти» вони зіткнулися зі стіною, яку було важко прорвати.Перший тайм закінчився 1:1. «Мадрид» забив після заготовленого стандарту, а «Сельта» дуже типовий для себе гол із закиданням Мінгеси на Сведберга, який вривався на фланг із центральної зони по діагоналі – там провалився Трент, а також ЦЗ і опорна зона «Мадрида», втрьох не втримавши одного Борху (11 голів уже у панди).Другий тайм – інший ритм, більше переходів, і більше ризиків. Хоча про ризики, це скоріше до «Реала» в цьому матчі. Альваро Арбелоа у підсумку випустив і Пітарча, який зіграв дуже якісні 80+ хвилин, а також Паласіоса і Анхеля. Символічно, що саме три гравці філіалу разом з Вальверде та Чуамені дали світла грі «Мадрида». А Ферлан Менді дав цементу.Дивовижна людина. Рік не грає, виходить, і ніби не травмувався. Його перформанс перед переможним голом гостей – чистий Ферлан.Вигравати могла і «Сельта», адже Аспас десь за хвилин 8-10 до кінця пробив у стійку. Однак, мені здається, тут Гіральдес був занадто прагматичним. Поясню: «Реал Мадрид» приїхав з 10+ втратами гравців першої команди, в старті вийшли футболісти, які мало грали або під ризиком травми, «Сельта» мала на день більше відпочинку та в неділю грала з ротацією, до четверга у них майже тиждень підготовки. Враховуючи все це, «Сельта» могла і мала, на мій погляд, йти за перемогою. Однак не хотіла ризикувати, а от Арбелоа пішов ва-банк і виграв.На цей раз «Реал Мадрид» у день свого народження не провалився, як 24 роки тому. Рахунок знову 2:1 на користь гостей, але з нюансом.@elfutbolico