Але можна і забрати пару гривень 💸💰 З одного боку погано шо зара вся альфа падає і не дає нормально забрати з дропів, а з іншого боку це можливість заробити нормально на шортах, якраз зара домовляюсь за більші % з партнерок, щоб вам також була знижка по торгівлі. Лишаю тут 3 біржи, де зазвичай виходять токени і з знижкою на комісії, тому смарт зараз реєструвати і готовитись🌋MEXC, силка із знижкою ТУТ🟠Біржа, де тупо все можна торгувати, єдиний мінус то ліміти. Але вам ніхто не забороняє зробити декілька акаунтів і заходити одночасно. Верифікація не потрібна(і краще не проходьте на початку, так буде легше потім, коли будуть питання)💰BingX, силка із знижкою ТУТ🟠Не так багато валютних пар як у попередньої біржи, але тут уже більші ліміти і менше проблем. Часто користуюсь цею біржою, всим влаштовує, тому гріх не мати в себе під рукою🤑Gate, силка із знижкою ТУТ🟠 Вот її я прям раджу тримати під рукою, бо і проблем немає, і ліміти хороші, і валютних пар багато. Дуже раджу тримати її на готові, бо на цій біржі люди нормально виносять завдяки лімітам і відсутністю проблем на вивід(майже ніколи не чув нічого поганого) торгувати на ній прям хорошо😎 Трохи пізніше дам пару ситуацій як можна зароблять на шортах, які вже можете використовувати на практиці, тому поки готуємо акаунти і чекаємо новий пост. Також якщо каналам потрібна партнерка по цим біржам, пишіть, дам хороші умовиКанал Бублеона | Youtube | BingX
В цей раз точно вертаюсь 💸🤟 Не замітив як час летить, що тут майже місяць нічого не викладував. Але не скажу шо ніхера не робив, навпаки в крипті даже пару гривень дають(правда і забрали, но поки місяці в плюсі)💰 Альфа нарешті начали знову кормити. Серпень був прям печальний по дропам від бінансу, але вересень стартував дуже хорошо, жалко я лишив тільки 2 акаунти, але є ідея як збільшити ворк, осталось тільки себе заставити💼 Також ви чули вже про OKX альфу. Багато не скажу, зроблю 5 гаманців напевно і будем дивитись як воно себе покаже, але пару гривень поки дає, мож потім ліниві відлетять і буде краще по винагородам🍿 Також по медійці буде камбек, а то купив нову петличку, а ні перед ким похвастатись не можу. Якраз думаю наступним буде відео на тему по прокруту альфа(лімітки, верифи, реверс ордери і тд) кароч все, шо я поки замітив за цей період прокрутів👍 Тому не розслабляємось, зара якраз ідеальний час воркати, бо всі школьники вчаться і тепер FCFS дропи бінанс стало легше клеймити. У вас кста як успехи і профіти?
Розберемо лістинг $BLUM 💸💼 Кароч пару днів назад писав я, що пробував зашортити лістинг $BLUM і шось пішло не по плану, але помітив, що воркає хорошо і передбачувано😎 Спочатку розберемо причину чого думав зашортити. Проект херня, ще й на тон і вони так ту біржу і не викатили. Але ребята все-таки качали токен і вибивали народ з шортів🤵 Я думав залетіти в спред між Gate і MEXC. Поки на MEXC торгувався по ціні ~0.095$, на Gate токен вийшов у ~0.075$ десь. Цифри не помню точно, але суть ви вловили, що пробував зловити спред. Але токен на мехсі почали пушити і вибивати шорти і не особо вийшло витримати той спред🍷 Тепер шо я помітив, де можна було забрати. Це якраз на разлоці премаркет токенів. Кароч ви знаєте, що на біржах існує премаркет, де можна закупити токени по ціні, яку малює сам користувач. Ціна може відрізнятись від реальної, бо там просто думка народа скільки має бути десь ціна токена. І якраз в 15:00 відбувся разлок цих токенів і люди могли продати на біржі(хто закупив на премаркет). Як бачите на графіку, ціна добротно полилась і тут думаю можна за пару хвилин набирати позиції. Чого за пару хвилин, бо як бачите на графіку, токен почали качати і ціна виросла з 0.097 десь до 0.15 за токен💰 Тому як бачите думаю смарт на таких лістингах ловити оці розлоки премаркетів і перед ними залітати в шорт. На Gate наверно даже краще залітати, бо там ліміти більші і можна більше винести, та і РК немає як на MEXCКанал Бублеона | Youtube | Gate
Апдейти на вихідні 💸🤟 Поки бачте ринок взагалі скучний на проекти, тому поки трохи менше начав робити постів по крипті, то рішив зібрати 3 апдейта на вихідні, а там будемо відпочивати🟠 Тим, хто користується MEXC. Я робив пару постів за те, що зараз можна ловити спреди, арбітражити токени(якраз вчора з котом про це говорили на трансляції), але якщо ви в темі, то вже чули, що біржа почала знімати баланси для тих, хто цим зловживає. Повна інфа ТУТ, але скажу по простому, блочать акаунт під РК, дальше блочать на рік средства, а в результаті вже є випадки, де в ребят просто зносили баланс і лишали 1.56$ на булочку (условно лежить у вас $8к і попали під РК, то можуть знести балік і лишити півтора тих долара)🟠 По поводу $PAWS. Сьогодні останній день заклеймити токени на біржи. Як виводив, то були лише бітгет і байбіт і думаю більше не додали (якщо є нові, поправте в коменти). Раджу краще вивести на біржу ніж ончейн лупити(якщо у вас не ферма, а від сили 2-3 акаунти, де можна на кентів розкинуть), бо цей проект, даже не вартий мороки, щоб закидати соланку і виводить на гаманці🟠 Для тих, хто робить WEEX. Це більше рекомендація ніж новина, бо я не шилив цю промку (треба наче домовлятись з менеджером, щоб відкрити). Прикол в тому, що вам оце дають на фʼючі бонусний баланс, який можете торгувати і все, що в плюс, то забираєте собі на реальний баланс. Просто рекомендація: бачите при відкритті угоди відмову і повідомлення про business frozen, то краще виведіть гроші і не ризикуйте☕️ Поки більш нічого цікавого не помітив, тому можна сьогодні не чіпати крипту(кста на фото причина, чого крипто кот ховає пнл, а показує тільки %)Канал Бублеона | Youtube | BingX
+30$ з сейлу на Binance Wallet 💸🤟 Скажу одразу, зробив максимум помилок скільки міг, бо спішив, але тепер походу зрозумів як можна максимум витягувати з цих сейлівЗ цього сейла, можна було заробити 5 разів:🟠 Лонг BNB: токен ріс майже весь період цього сейлу. Можна було залонгувати і за хвилин 10-15 десь до фіналу виходити з лонга🟠 Результати сейлу: звичайно найбільш безпечний варік заробити був оцей сейл. Якби трошки довше дотримав, то було б 2х більше від результатів, тому тут гадати не треба, не знаєш коли вона виросте чи впаде🟠 Шорт BNB: після сейлу всі почали зливати бнб назад і якраз можна було зловити це движение і забрати пару гривень. Я як тримав хедж, то сам спот продав і ще трохи чекав, щоб шорт більше дав🟠 Ловля спреду: на MEXC ціна була 0.3$ поки на декс позначка трималась по 0.17$. Заходимо в шорт на mexc і закупаємо на дексі(або не беремо, але тут опасно) і чекаємо коли спред закриється. Ризикова херня, бо ребята заходили по 0.2-0.25 і її далі почало пушити верх, що без додаткової маржи вас просто б повикидало по ліквідаціям🟠 Брідж токена: ціна цього токену на солані трималась по 0.3 коли на бнб по 0.17. Логіка понятна взяв перелив по мостику і продав дорожче, але мостик був закритий, тому мало хто тут заробив (вроде узнав метод як можна, тра попробувати)📕 Думаю з ребятами на днях обсудити і вивчити всі ці моменти, щоб не терятись на наступному такому сейлі(по любому ще такі будуть) і треба буде витягувати максимум з таких движений, уж больно сильно мені сподобалась різноманітність і розумієш шо шанс зловити якийсь профіт більший якщо знати шо робитиКанал Бублеона | Youtube | BingX
Забираємо пару гривень на лудці 💸☕️ Хоча це менша лудка ніж просто лізти у фʼючі, але нічого. Кароч часто помічав як ребята шортять токени на разлоках або лістингах, але руки боялись лізти в цю лудку. Вчора рішився все-таки попробувати і доволі непогана тема(хоча ще не фул поняв, тра ще декілька раз попробувати)🟠 Кароч в чому принцип. Розберемо разлок $SOSO та лістинг $ELX (в який вчора заходив). У сосал проекті був разлок на 20млн$, що було 42% десь від саплая. Ребята почали моніторити токен і коли почався разлок, начинали шортити. (ціна пригнула з 0.62 до 0.39)🟠 По поводу токена $ELX вже я пробував шортити. Тут я відкривав контракт токена і як почались транзакції "Claim" починав ловити лімітку. В ідеалі ціна падала до 0.41$ (не встигло лімітку другу наповнити), але як для першого досвіду в принципі піде даже такий малий плюс🤟 Для цього я і говорив ТУТ, що завантажте собі MEXC, бо зазвичай на цій біржі появляються першими ці всі торгові пари і можна буде забрати пару гривеньЯкщо цікава тема, можу записати по цьому відео, або зробити детальніше постКанал Бублеона | Youtube | BingX
Результати по NotPixel та LaunchX від Bitget 🤟☔️ Кароч, NotPixel все-таки рішив вийти на DEX і як очікувалось, вийшов печально. Клейм досі не працює адекватно, а всі, хто заходив, попросту вкатали ціну (на момент поста ціна 0.26$). Мені докинули за earn (писав ТУТ) ще 10 $PX, що в результаті вийшло 135 $PX з затратами в 3$ (навіть зараз при такій херовій ціні, я в плюсі)📝 По поводу LaunchX від Bitget. Тут теж не без приколів вийшло. З заморожених 1к$ вийшло отримати 57.67 $J (що зараз оцінюється в 34$, ціна 0.59$ за токен). Через LaunchX купив по 0.5$ за токен і вийшло продати по 0.914$ (52,65$). Чистими вийшло щось 15-16$ (але тут трошки мій прокол, не помітив помилку в хеджі і комісії взяло більше ніж очікував)☕️ Вообщем, по LaunchX від Bitget вийшло забрати 15-16$ чистими, а по NotPixel поки лізти не буду, думаю ще відросте трохи і хоча б за 0.7-0.9$ можливо буду розглядати продаж, що вийде 91.5 - 105$ чистимиА у вас як успехи, хтось щось робив по цим проектам?Канал Бублеона | Youtube | BingX