Джерело
Ейдос | хвилинкадизайнераСлухайте, ну пройшло вже достатньо часу з моменту рел...
807 Охват/переглядів
2025-12-23 14:02
Повідомлення №426
#хвилинкадизайнераСлухайте, ну пройшло вже достатньо часу з моменту релізу Figma Make, тож маю питання до вас, товариство: як ви її використовуєте? І найголовніше — чи задоволені результатом?Тривалий час я використовував Figma Make радше як джерело натхнення.🧠 «А як воно оце тут викрутити?»🎨 «Як запхати невпіхуєме?»🤡 «Як креативно подати оцю сумну шляпу?»Тобто як вітрина можливостей, а не як інструмент для production-рішення.Але під кінець року вирішив оновити свій сайт. Зробив швиденько дизайн, подумав: «Ну ось, нарешті є кейс, де Figma Make може реально зберегти час і зробити бодай базу фронтенду».Ага, щас!Figma Make взяла мої чіткі, структуровані дизайни, з автолейаутами, компонентами тощо — і вирішила, що це просто вільна інтерпретація на тему. Почала вигадувати своє, галюцинувати розмітку і генерувати щось, що мало дуже слабкий зв’язок із макетом.І повірте, мої промпти це не «будь ласка, зроби щось красиве», а доволі чіткі, чітко сформульовані технічно задачі. Але результат все одно… Ну, дуже далекий від задовільного, скажімо так. Поділіться досвідом: чи в когось виходило створити щось production-ready через Figma Make?