Джерело
Ейдос | Вітаю вас, товариство! Рубрика #дизматзнову в етері.Раніше я завжди ...
1 100 Охват/переглядів
2025-03-11 15:00
Повідомлення №353
Вітаю вас, товариство! Рубрика #дизматзнову в етері.Раніше я завжди їздив у подорожі з фотокамерою. Брав її навіть на звичайні прогулянки. Шукав свою, ідеальну, омріяну камеру. І зрештою… Повністю переїхав на iPhone. 😅Та все одно продовжую краєм ока поглядати за ринком і чекати хоч якихось серйозних проривів. А їх, відверто кажучи, вже років десять як не було.Але днями випадково натрапив на справжній витвір дизайнерського мистецтва. Погляньте на Sigma BF — компактну фотокамеру з мінімалістичним і до біса гарним дизайном.Тут усе настільки чисто й лаконічно, що в мене аж подих перехоплює: чорний (чи білий) алюмінієвий корпус, чіткі лінії, жодного зайвого елементу, кожна деталь — на своєму місці. Текстура на передній частині — для надійного тримання, але навіть вона настільки делікатна й збалансована, що не порушує загальної чистоти форми.Якихось технологічних революцій в ній немає. Просто надійна, стильна камера з якісною начинкою, яка дає повний контроль, як у старших моделей, але без громіздкого корпусу та зайвих складнощів.Мені спало на думку, що ця камера має «чесний» вигляд.Функціональність і естетика в чистому вигляді.Але, звісно, як і будь-який витвір дизайнерського мистецтва, коштує це задоволення доволі дорого (від 2300€).Напишіть свої враження. 🔥 чи таке собі?