Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Зʼїж книгу
Додано 14 лип 2024

Зʼїж книгу

@eatabook
Кількість підписників: 5 187
Фото: 4,130
Відео: 495
Посилання: 690
Опис:
Аргументовані книжкові відгуки, книжкова поліція та ексклюзив від українських митців 💚 Для зв‘язку — @krilistva
Джерело

Зʼїж книгу | Якби у вас була можливість провести ніч у музеї — який би музей ви обр...

Логотип телеграм спільноти - Зʼїж книгу Зʼїж книгу @eatabook
1 920 Охват/переглядів 2026-04-16 14:45 Повідомлення №4957
Якби у вас була можливість провести ніч у музеї — який би музей ви обрали та чому? Пишіть в коментарях!Я також напишу, але спочатку крута історія: В 2018 році французьке видавництво Editions Stock запустило проект, концепція така: письменнику дають можливість повести ніч у музеї, а потім він має написати текст про свій досвід. Письменниця Jakuta Alikavazovic обрала провести ніч у Луврі та описала цей досвід у тексті «Like a sky inside». Підготовлена до ночі героїня розмірковує не тільки про мистецтво, а й занурюється у спогади, зокрема про те як її батько, після кожного з їхніх численних візитів до Лувру запитував, як саме вона б украла Мону Лізу)) З деяких оглядів які я прочитала, здалося що якраз «крадіжка» зокрема і є наскрізною темою цієї історії, проте не у прямому сенсі, а швидше йдеться про крадіжку певних атрибутів для створення власної ідентичності. Книга дууууже зацікавила (є тільки франц. і англ.)В якому музеї я б залишилася на ніч?У музеї Прадо в Мадриді. Бо якщо проводити ніч із якимось художником, то точно з Франсіско Гойєю та його «Сатурном, що пожирає свого сина» (але насправді там ще багато всього, що я ніжно люблю)