Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Додано 14 лип 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Кількість підписників: 3 163
Фото: 1,060
Відео: 876
Посилання: 1,230
Опис:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Джерело

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Журналіст Віктор Вацко детально пояснив свою думку щодо незарахованого...

Логотип телеграм спільноти - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо @dynamo_news_1927
847 Охват/переглядів 2026-04-07 17:03 Повідомлення №72945
🔹 Журналіст Віктор Вацко детально пояснив свою думку щодо незарахованого голу Матвія Пономаренка у ворота «Карпат»:🗣 «Головним був арбітром Дмитро Панчишин, який, до речі, в динаміці гри гол зарахував. А от арбітром VAR був Олексій Деревинський, який не погодився із колегою, покликав його передивитися епізод на VAR і після цього Панчишин своє рішення змінив. Усе це, до речі, відбувалось на очах керівника комітету арбітрів УАФ Катерини Монзуль, яка на цьому матчі була спостерігачем арбітражу.І тотально шокована громадськість отримала пояснення під час телетрансляції, власне, через спілкування четвертого арбітра із Андрієм Ярмоленком. Спілкування, яке потрапило в трансляційні мікрофони. Четвертий арбітр пояснював Ярмоленку, що, мовляв, голкіпер «Карпат» зафіксував м'яч в руках, а Пономаренко цей м'яч вибив із рук. Тому це фол в атаці.Ярмоленко там за голову схопився, почав сміятись, тому що, судячи з того, що вони там дивились на айпадах, повторах, а ми з вами по телевізору, і судячи з того, як цей епізод описав четвертий арбітр, в Ярмоленка це був сміх істеричний, тому що воно не співпадало, побачене і описане не співпадало.Я бачив, Володя Звєров наводив у своєму проекті приклад з минулого сезону з АПЛ, коли арбітр у подібній ситуації не зарахував гол Моргана Роджерса з «Астон Вілли» у ворота «Манчестер Юнайтед». І я передивився цей момент. І от мені було цікаво, а як в Англії прокоментували цей епізод, як в Англії поставились до цього епізоду, як в Англії сприйняли цей епізод. І ну друзі, ви собі просто не уявляєте, як того арбітра бідного роз***ли всі експерти футбольні. А там в Англії не вболівальники біля мікрофонів сидять, а там дійсно експерти. Девід Джеймс, воротар колишній, Алан Ширер, Майка Річардс, Алі Маккойст, топ-форвард шотландський. Це ж ого-го футболісти які колись були. Суддівські експерти цього арбітра просто в тріски рознесли. Не лише тому, що там фолу не було, бо голкіпер «Манчестер Юнайтед» не зафіксував той м'яч, а ще й тому, що рефері свиснув, зафіксувавши фол проти воротаря ще до того, як Роджерс забив м'яч у ворота. І відповідно VAR не мав права втручатися в той епізод. І «Астон Вілла» внаслідок цієї поразки втратила можливість потрапити в Лігу чемпіонів. Там скандал був просто шалений.От і зараз вже у нас. Я просто не розумію, як VAR, переглядаючи купу повторів епізоду, два арбітри, знаючи правила футболу ідеально, як вони могли скасувати цей гол? Як вони могли на цих повторах всіх побачити, що м'яч був зафіксований воротарем? Як от вони могли таке придумати? От я все, що завгодно міг собі подумати, але ж чітко було видно, що Домчак м'яч зафіксувати не встиг. І я вважаю, що збоку Пономаренка була чиста гра. Я вважаю, що це не фол. Я вважаю, що арбітри вкрали чистий гол «Динамо» Київ», - заявив Вацко на власному ютуб-каналі.