Джерело
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Екс-форвард Динамо Олег Саленко зазначив, що "біло-сині" не мали права...
732 Охват/переглядів
2026-04-05 11:03
Повідомлення №72922
🔹 Екс-форвард Динамо Олег Саленко зазначив, що "біло-сині" не мали права програвати вдома львів'янам:
🗣 Я вже давно казав, що п'єдесталу киянам не бачити. Неприємно, звісно, констатувати той факт, що Динамо програло вдома, тим паче середній команді. Після перерви я не побачив змін на краще. Була глибина, часто м'яч перекачували з одного флангу на інший без загострення.Зараз головна мета – перемога у Кубку України, яка гарантовано дає путівку до єврокубків. До того ж і трофей хоч якось може скрасити невдалий сезон.Динамо потрібно змінювати конструкцію гри. Ще більше довіряти молоді, щоб вони зміцніли для наступного сезону, оскільки Ярмоленко, Шапаренко та Буяльський йдуть. У грі з боку Динамо не було якісного пресингу. Потрібна швидкість, агресія, чого я, знову-таки, не побачив.Момент із Пономаренком? Нехай свій висновок дадуть компетентні органи. Але, мій погляд, це гол треба було зараховувати. Мені здалося, що воротар Карпат не зафіксував м'яч, Пономаренко встиг вибити його за правилами. Але раз завдяки VАR цей гол скасували, тож хотілося б почути пояснення, – зазначив Саленко у коментарі Sport.ua.