Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - dumbtoxicsub
Додано 14 лип 2024

dumbtoxicsub

@dumbtoxicsub
Кількість підписників: 213
Фото: 438
Відео: 36
Посилання: 177
Опис:
https://orcd.co/rehabilitacja Кровотечі : https://orcd.co/krovotechi Альбом : http://orcd.co/cbterrain Сайт : https://dumbtoxicsub.xyz Відомий чеченський геній, філантроп, добродєятєль @toxicsub @shitrecycling щітпост на поїсти: 4441114434592554

👥 Кількість підписників

213
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +3
Середній/Місяць:: +16

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 169 26-02-13 08:35
був у мене якось альбом ауттейкс, написаний ще влітку 23. те, наскіки конкретну емоцію він в собі ніс, мене або дивувало або паяло, бо з часом наче й навчився робити набагато краще, але таку яскраву емоцію на жодному з наступних релізів повторити не міг. переїхавши я вперше в житті почав писати, фіксуючи піздєц навколо. писати от саме буковкі а не музику, музику під це написати було тяжело. по дорозі з роботи в общагу у мене кожного дня виходило 1-2 нові тексти. записував це все я як обично із говна і палок, поки в кімнаті не було сусідів. іноді я писав вокал в йобаному лісі. перший трек нортерн лайтс я написав сидячи з ноутбуком в ліжку коли в 3 години ночі мене розбуділі минулі сусіди, альтернативна назва треку - Саня хуєсос. ну і бля звісно в таких умовах мав вийти як мінімум точний відбиток емоцій перших місяців переїзду. і думаю в цьому смислі це мій найкращий реліз щас.Торчкі помирають в толчках, життя моє нортерн лайтс, мій приятель на ліжку схоже вмира, скажіть як сплавіть його в рехаб
👁 409 25-09-06 23:09
все літо я в'єбав на те шоб знять фільм і ці зйомки бля в вузьких колах людей відомі як єбуча катастрофа, я витратив напевно близько 10к грн на різне обладнання, ще десятка пішла на самі зйомки. все в процесі йшло по такий страшній пізді це опшє диво шо шось знялось і ми взагалі вижили, буквально в перший день зйомок на нас з сєвой ледь не йобнувся шахед, можливо ше тоді було варто вдупліть шо всесвіт проти цього кіна. апогєєм абсурдної хуйні стала впавша зі штативу і внаслідку зламавшався камера стоімостью понад тищу доларів, якраз в момент коли грошей на додаткові витрати вже не було взагалі. в ітогє решта фільма була знята на 3 різні камери, від чогось більш менш вдупльонного типу дзеркалки нікона (дякую санчо) до старючого олімпусу який знімає в разрєшенії 300х200 пікселів, типу того. ще й останнього тижня мого перебування в Харкові, коли треба було дозняти велику частину матеріалу, я, звісно бля, захворів. досі єбу як ми майже все встигли (дякую ванчо). це я до того шо цей фільм настіки проклятий шо після завершення зйомок в Харкові, буквально на наступний день після мого від'їзду, та сама камера яка впала і зламалась чудом нахуй запрацювала, це той прікол заради якого я розповів всю передісторію. короче да, цей світ проти мого фільму. ще й по дорозі до Праги навіть моя малесенька й єдина двд камера не витримала і зламалась, хоча я маю надію дозняти залишки матеріалу на неї, буду паять нахуй. фільм скоро, получаєцажити життя набагато веселіше якшо сприймати речі які трапляються не як якийсь єбучій хаос а як наслідок якоїсь там карми та заграваннь долі задля якоїсь вищої мети. навіть з фільмом весь цей піздєц зробив його тіки цікавіше, глибше, і щиріше. тому вдячний обставинам, ще більш вдячний кєнтам які допомагали, всіх люблю дуже дякую шо підтримуєте мої єбануті й нереалістичні творчі амбіціїнагадую шо ви можете підтримати наступний етап цього проекту донатом:https://send.monobank.ua/jar/5u5rU4XqFq
👁 114 25-07-30 09:00
Виходимо на мітинг вже завтра!31 липня Верховна Рада голосуватиме за законопроєкт, які відновлюватимуть незалежність НАБУ і САП, а Харків знову виходить на мітинг.Збираємось 30 липня з 18:00, починаємо о 19:00. Сад Шевченка, м. УніверситетВідновлення незалежності антикорупційної інфраструктури в Україні, яку зруйнував законопроєкт №12414 (який після підписання Президентом Володимиром Зеленським законом №4555), — надзвичайно важлива задача.Без неї ці інституції не зможуть розслідувати корупцію високопосадовців у країні без політичного впливу і тиску, ЄС може перестати вкладатися фінансово в наш бюджет, а наша обороноздатність буде скомпроментована, бо корупція в Україні має прямі наслідки на полі бою російсько-української війни.Ми підтримуємо законопроєкт від Інни Совсун (№13531), який відновлює незалежність НАБУ і САП і є, за аналізом Центру політико-правових реформ, є найбільш безпечним.Законопроєкт від Зеленського (№13533) встановлює додаткові норми перевірки поліграфом і не встановлює призначення прокурорів САП за конкурсом — це уможливлює політичний вплив.Ми розуміємо, що, скоріш за все, Рада голосуватиме за законопроєкт Зеленського, і наголошуємо, що будемо уважно стежити, чи не зловживає влада цими положеннями.📸 Іван Самойлов