Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Джерело

Печера Дракона | ​​Ранок почався з цікавого. Вночі "невідомі дрони" масово прилетіли на...

Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
11 500 Охват/переглядів 2026-05-30 06:11 Повідомлення №9992
​​Ранок почався з цікавого. Вночі "невідомі дрони" масово прилетіли на Таганрог - повідомляють про ураження Танкера і резервуара в порту. Повідомляють також про вибухи в районі авіаційного заводу. Водночас прилетіло в російський Армовір - атаковано нафтобазу "Южная нєфтяная компанія". Пишуть про прильоти по нафтобазі в окупованій Феодосії. Ще окупанти масово занили про масові удари ЗСУ по автотрансопрту на трасі Джанкой-Ростов. Особливо гучні істерики окупантів лунають через те, що ЗСУ з БПЛА край дороги скидають вмибухові пристрої (міни), які реагують на рух по дорозі.Все це вже викликало обмеження на продаж 95-го бензину у Криму та кількох інших регіонах Росії. В окупантів порушена логіститка - як військова так і цивільна. Фактично ЗСУ зараз роблять те що генерал Залужний намагався зробити ще у 2023 - перерізати "суходольний коридор на Крим". Залужний зробити цього не зміг - у нього забрали половину військ, про це вже написали американські ЗМІ. Зробили зараз, силами безпілотників, розвитку яких неабияк пострияв той самий генерал Залужний. Знаю про що говорю, сам бачив дещо. Колись розполовім. Саме Залужний всі ці роки криком кричав про необхідність посилення технологічної складової. Тепер це реалізується. Виявляється - був правий ще тоді. І так. Російські ЗМІ заспівали що "гєополітічєскіє проігриши могут бить полєзнєє блістатєльних вікторій" бо "в Россіі іменно проігранниє войни і унізітельниє пєрємірія рєгулярно пріводілі к новим рівкам". Вочевить, російське суспільство уже готують до програної війни і при низливого перемир'я. Особисто я - не проти.