Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Джерело

Печера Дракона | ​​Вже писав, коли аналізуємо Росію, треба будь-який аналіз починати і ...

Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
5 610 Охват/переглядів 2026-05-29 07:54 Повідомлення №9983
​​Вже писав, коли аналізуємо Росію, треба будь-який аналіз починати і завершувати фразою "вони - неадеквати". Тоді все стає на свої місця. Шрайк взяв мапу їхнього Генштабу і перевів "їхню лінію фронту" на мапу Діп Стейт. І от що вийшло. До речі, Мала Токмачка за їхнім генштабом ними вже захоплена. Так само як і Куп'янськ. Для довідки, на Запорізькому напрямку нещодавно ЗСУ добряче почистили кілзону від окупантів що просочилися і накопичувалися, і трохи потіснили фронт - буквально на кілька кілометрів. Ще одна деталь, крайні 5 км в напрямку Запоріжжя окупанти повзли рік!! Тобто аби вийти на намальований фронт їм треба пара років, за умови що обстановка буде як влітку 2025-го. Але... Але їхньому генштабу доповідають що вони продовжують переможно наступати. Тому коли Герасімов говорить, що окупанти "зачищають Куп'янськ Вузловий" а наші по ньому ходять без броників - це Герасімову справді таке доповідають. Коли пуйло говорить, що ЗСУ на межі катастрофи - він справді так думає. І це добре. Цією брехнею окупанти нищать самі себе. По факту - допомагають нам. Значить - прорвемося.