Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Dragons Group
Додано 06 гру 2025

Dragons Group

@dragons_group5
Кількість підписників: 7 707
Фото: 886
Відео: 1,130
Посилання: 147
Опис:
« Дракони » особливого призначення 🔥 Будемо висвітлювати те,чим ми займаємось 💪 Спільнота авторська та не тільки🇺🇦🐲🐲 Військові пацики,на захисті із самого початку 🐲 @Dragons_my_bot звязок

👥 Кількість підписників

7 707
Середній/День:: -8
Середній/Тиждень:: -7
Середній/Місяць:: -40

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,410 26-06-09 04:35
Добрий ранок, друзі🫡Сьогодні вдалось виспатись на роботі, тобто сил стало більше. Зробив для вас відео.Але для нас це не просто нарізка спрацювань. Умовно, вчора ми з побратимом були мавіководи, сьогодні ціль розібратись з нуля на Фпв (літаючи до цього тільки в симуляторі до 10 годин), полетіти і почати вражати ворожі цілі. Розуміючи +- як це працює в теорії, ми приступили до практики.Як завжди все пішло не по плану. Десь обладнання підвело, десь його взагалі не стало, технічно не найновіші дрони, десь просадка в роботі суміжних, а десь навпаки (спочатку здавалось, що ми потрапили у вищу лігу, де за суміжними екіпажами не встигаєш).Все це накладалось і ми якийсь час працювали без результату. Але для нашої роботи доклала зусиль ціла команда нашого підрозділу на всіх ланках, де це було потрібно. Логістика, планування, розвідка, технічні аспекти, інженерна робота, підбадьорення від побратимів та керівників. Виробник дронів взагалі здається хрестився коли я дзвонив😂. І ми як оператори їбашили нонстопом, пробуючи різні тактики і підходи. І через якийсь час у нас почало виходити. Маємо перші результати: дорогий розвід дрон князь віщий Олег і зграя молній, частину яких ми показали.Я знаю, що це тільки початок. Попереду багато годин вдосконалення навичок, тактики та обладнання. Дякую всій спільноті за те, що ви з нами. Цілий тиждень я чекав змоги на цей пост.
👁 5,800 26-05-27 12:58
Тут бачив соц опитування де якоби 62, або 64 % українців не проти, щоб ЗСУ обороняли Європу у разі вторгнення підарашки. Хм..хм… я дико ізвіняюсь, звичайно ми все понімаєм, але….А нічого шо у більшості бригад чоловіки і жінки дітей бачать два раз в рік по 15 днів? У деяких діти повиростали, вже скоро в школу. Нє? Тут в ЗСУ, НГУ, і тд і так недобори жосткі. Хлопці сидять по 30-40 днів на позиції бо мінять не має ким, я вже мовчу за піхоту, там взагалі біда з цим.Хлопці сидять на посадах, а виконують роботу за три посади.. За Гроші я взагалі мовчу. 100тисяч гривень в місяць ротації давно лавочка прикрита. Бпла як і артилеристи і багато інших по грошах втратили сильно. А платить за хати, заправки корчів, ремонти, спорядження, і тд - це ж нікуди не дівається, ціни виросли тільки. Підгорає через це. Бойові прикрутили на 30-40% якшо людина наприклад 15 днів на позиції, а 15 днів відпочиває. Зате зарплати обіцяють підняти на 10тисяч вже більше ніж півроку. І терміни служби обіцяють стільки скільки вже йде клята війна.
👁 5,800 26-05-01 12:55
Тут не шукають “людей”. Тут шукають своїх.Ми — невеликий підрозділ, де кожен знає ім’я один одного.Де не треба доводити, що ти вартий поваги — вона тут базова.Де поруч стоять не випадкові люди, а ті, з ким спокійно йти в роботу.Ми живемо як одна команда. Як сім’я — без пафосу, але по факту.📡 Кого шукаємо:операторів дронівінженерів (FPV / БПЛА)людей у майстерню (збірка, пайка, ремонт, апгрейд)⚙️ Що важливо:жодного алкоголю чи наркотиків під час службивідповідальність і повага до іншихбажання розвиватись у своїй справі💸 Що даємо:грошове забезпечення вище ніж у інших;якісне індивідуальне забезпеченнянормальне людське ставлення (і це не бонус, а стандарт)нормальна комунікація без “армійського цирку”⚙️ Бонуси:мінімум тупих процесівмаксимум реальної роботикоманда, де поважають за діло, а не за званняЯкщо ти шукаєш не просто місце, а команду —можливо, ти вже знайшов.Пишіть : @hep_hap1Шановна спільнота, якшо у вас є люди, які шукають підрозділ, або ж ті, хто заєбався від служби це його не цінять прохання поділитися цим постом🫡
👁 5,000 25-12-27 11:53
Значить тільки зараз зʼявилась змога подивитися і вивчити трошки тему ксп того самого. Я в коментарях стверджував шо це фейк. Знаєте чому? Бо я не думав шо можна таааак сильно тупити. Виявляється можна. Дуже прикро шо в наслідок цього штурму ще й загиблий офіцер….Мій погляд досить простий. І я можу собі дозволити цю критику, яку пан Стерненко не дозволив. Керівництво батальйону максимально безвідповідально зробило роботу. Бо я вважаю шо для командування батальйону все що стосується документів, управління, звʼязку, інформації це така ж сама відповідальність як солдату вміти усувати затримки при стрільбі з автомат. Теж саме. 1. Допустити розміщення КСП в такій близькості- недбалість 2. Не знищити майно. І це вже не перший випадок резонансу з бригадами ТРО. Значить питання управління цими військами. Якщо командування ТРО не вивозить, на мій особистий погляд бійці б були б більш захищені і задоволені службою, якщо б їх передали б корпуси, де керівництво знає і вміє як воювати, де життя солдата, офіцера цінується? Стерненко говорить про реформи, я б справді, як людина цивільна в минулому, бачу що вони треба кров з носа. Але питання в тому, хто буде робити ці реформи. Дуже хотілось би щоб ті самі правильні бойові генерали, які мають повагу серед свого особового складу. А чи є в них час на це? Вони зайняті війною і вирішенням проблем, які і створила стара система за реформу якої йде мова….Ще хочу нашумівше гарними відгуками інтерв’ю Білецького подивитись)