Джерело
до сліз | найбільший текст який я писала з диктанту в 9 класі7 років тому, у вів...
938 Охват/переглядів
2026-03-16 13:52
Повідомлення №11380
найбільший текст який я писала з диктанту в 9 класі7 років тому, у вівторок 2019 року, на довгій перерві перед уроком економіки (адже там була вчителька, яка пробачала мені запізнення через місце на олімпіаді), я вибігала з дверей школи до велосипеда і мчала лютоо 1,5 км на завоз у секонд-хенд. Перерва триває 20 хвилин , а ще ж дорога назад, а ще оглянути все.. Там десь між слізьми за першим коханням, страхом екзаменів, бажанням швидше втікти з рідного міста мій жосткий підприємницький шлях отримав другу гілку у вигляді онлайн секонд-хенду. У той день пощастило жостко.. я знайшла конверси.. зелені й червоні. Думала, ну все, заробила 700 грн за дві пари!!!! А потім відняла ще собівартість і задумалась… Повернувшись у клас після уроку, показувала однокласницям, що знайшла. Вони навіть міряли, було мега мило!! Далі разом із підручниками в моїй сумці почали з’являтися посилки — не тільки від магазину моїх наліпок, а й від мого першого секонд-хенду. І перший раз школу я прогуляла те шо пішла на завоз. Але тоді до екзаменів залишалося як кіт наплакав, тож уже було не страшно😈😈😈!!!На завозах мої колеги мені здавалося сприймали мене не зовсім, як серйозну підприємицю!!! адже я брала топи від зари і бершки а не стонайленди ( я хотіла.. мені не щастило) навіть відала!! адідас адже він не був мені до есетики.. дивна….. Переїхавши до Києва я сумуватиму за рідними колегами баригами, адже київські бариги.. вони інакші.. одного дня відбивали софтшел арктерікс і тікали в метро адже нам погрожували.. пригод було багатооооПотім були фото на балконі під’їзду в Києві — навіть узимку, на фоні простирадла з секонду, на фоні лісу; досвід офлайн-магазину, навіть 24 лютого 22 року я думала як перевезти светри з секонду з собою😭 через що не виїхала додрму в перший день . Неймовірна кількість тіктоків про секонд-хенд знахідки і.. навіть пісню написала.. а як це почалось.. мені сподобався хлопець який мав свою барижку.. і вони всі шарили за шмот, а я не знала, що таке мартінси.. і сказала ого в тебе такі гарні берці « ніколи не чув щоб мартінси називали берцами»» ахххх кор. тому озброївшись відео на ютубі «історія бренду.. всі барбури.. барбері.. евісу.. фред пері, сп компані» трусились від моїх знань… Я хотіла розбиратись і шарити теж шо таке в лон… досі не викупила якщо чесно.. За 7 років минуло 7 зим, 7 літ… а ще я стала сінйор секонд хенд енджоєром.. Не змінними залишаються, батьки, які все ж сподіваються, що я знайду роботу.. іііі чудернацький гармидер в моїй кімнаті від всіх секонд хенд знахідок, примірок, створення образів!! як казав класик української безробітної музики « вони скажуть це шмаття а я так це люблю» Не зважаючи на те що Тепер в мене більше досвіду, спілкування, фотографія, пошуку речей, розвинувся смак і надивленість навіть замовила в художника оформлення профілю!! все рівно хвилююсь навітб більше ніж 7 років тому…. томууу Я Вітаю вас в моєму «Чудернацькому гармидеррррррі»!!!🪲🐞🐌⭐️🍎🌟🪶