Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - до сліз
Додано 14 лип 2024

до сліз

@doslliz
Кількість підписників: 3 065
Фото: 9,270
Відео: 440
Посилання: 662
Опис:
мяу мяу мяу нянянчня випадкові нотатки альт альтернативки альтушка юа _____________________ Мене можна знайти ще тут 💌 https://beacons.ai/dosliz Інстик : k4mokk Ютуб: dosliz Тт: do.sliz Дс: dо sliz

👥 Кількість підписників

3 065
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -10
Середній/Місяць:: -15

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 3.1
Середнє за день: 2.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 938 26-03-16 13:52
найбільший текст який я писала з диктанту в 9 класі7 років тому, у вівторок 2019 року, на довгій перерві перед уроком економіки (адже там була вчителька, яка пробачала мені запізнення через місце на олімпіаді), я вибігала з дверей школи до велосипеда і мчала лютоо 1,5 км на завоз у секонд-хенд. Перерва триває 20 хвилин , а ще ж дорога назад, а ще оглянути все.. Там десь між слізьми за першим коханням, страхом екзаменів, бажанням швидше втікти з рідного міста мій жосткий підприємницький шлях отримав другу гілку у вигляді онлайн секонд-хенду. У той день пощастило жостко.. я знайшла конверси.. зелені й червоні. Думала, ну все, заробила 700 грн за дві пари!!!! А потім відняла ще собівартість і задумалась… Повернувшись у клас після уроку, показувала однокласницям, що знайшла. Вони навіть міряли, було мега мило!! Далі разом із підручниками в моїй сумці почали з’являтися посилки — не тільки від магазину моїх наліпок, а й від мого першого секонд-хенду. І перший раз школу я прогуляла те шо пішла на завоз. Але тоді до екзаменів залишалося як кіт наплакав, тож уже було не страшно😈😈😈!!!На завозах мої колеги мені здавалося сприймали мене не зовсім, як серйозну підприємицю!!! адже я брала топи від зари і бершки а не стонайленди ( я хотіла.. мені не щастило) навіть відала!! адідас адже він не був мені до есетики.. дивна….. Переїхавши до Києва я сумуватиму за рідними колегами баригами, адже київські бариги.. вони інакші.. одного дня відбивали софтшел арктерікс і тікали в метро адже нам погрожували.. пригод було багатооооПотім були фото на балконі під’їзду в Києві — навіть узимку, на фоні простирадла з секонду, на фоні лісу; досвід офлайн-магазину, навіть 24 лютого 22 року я думала як перевезти светри з секонду з собою😭 через що не виїхала додрму в перший день . Неймовірна кількість тіктоків про секонд-хенд знахідки і.. навіть пісню написала.. а як це почалось.. мені сподобався хлопець який мав свою барижку.. і вони всі шарили за шмот, а я не знала, що таке мартінси.. і сказала ого в тебе такі гарні берці « ніколи не чув щоб мартінси називали берцами»» ахххх кор. тому озброївшись відео на ютубі «історія бренду.. всі барбури.. барбері.. евісу.. фред пері, сп компані» трусились від моїх знань… Я хотіла розбиратись і шарити теж шо таке в лон… досі не викупила якщо чесно.. За 7 років минуло 7 зим, 7 літ… а ще я стала сінйор секонд хенд енджоєром.. Не змінними залишаються, батьки, які все ж сподіваються, що я знайду роботу.. іііі чудернацький гармидер в моїй кімнаті від всіх секонд хенд знахідок, примірок, створення образів!! як казав класик української безробітної музики « вони скажуть це шмаття а я так це люблю» Не зважаючи на те що Тепер в мене більше досвіду, спілкування, фотографія, пошуку речей, розвинувся смак і надивленість навіть замовила в художника оформлення профілю!! все рівно хвилююсь навітб більше ніж 7 років тому…. томууу Я Вітаю вас в моєму «Чудернацькому гармидеррррррі»!!!🪲🐞🐌⭐️🍎🌟🪶
👁 1,110 25-11-22 23:39
Давайте підтримаємо збір Богдана, та моїх друзів!!Всіх вітаю, мій близький друг, зараз на передовій, у складі Combat Medic Search & Rescue команди ГУР МО «Тимура». Вони рятують людей із пекла буквально. І щоб робити це далі, новоприбулим потрібно базове спорядження.• Ціль - 155 000 грнМи з колегами та знайомими підготували для васлоти все дуже просто:за донат від 100 грн -мерч від @popayalo.store a @fusionjamsза донат від 200 грн - 2 квитки на @lesyakvaза донат від 250 грн - моя касета + платівка альбомуCassette з підписом + Худі Небо або футболкаКасета (більше ніде не можливо їх придбати, це останні в наявності, які можна виграти лише в цій лотереї)або 2 квитки на концерт @povardanilЗбираємо на:◦ утилітарні підсумки War Spirit (мультикам)◦ підсумки SACK Pouch Mk3 Spiritus Systems◦ накидки Viper hood і комплекти штучного листя◦ Helmet Scrim Leaf Oak LaserCut Multicam◦ планку компенсації Borey Custom Axe H◦ магазини PMAG 30 GEN M3◦ набори Nar Saline Lock Kit, венозні джгути◦ тонометр Gamma Model A◦ стетофонендоскоп Heaco 777 MDF NºBO MD One◦ приціли, медичні рюкзаки, тактичну куртку, балістичний захист і зимові шкарпетки.4874 1000 2899 4500Щоб відкрити допоміжну банку пишіть @99_0823організація та залучення колег відповідальна залоти: @stp.asiiaдопоміжні банки: @99_0823Підтримати збірпост для поширення в інстаграм
👁 1,110 25-08-15 11:07
Цей реліз вийшов досить експериментальним для нас, адже роботи було вдвічі більше, навіть попри те, що обидві пісні створені на одному інструменталі.Вони мають різні слова, мелодії, бек-вокали, фішки, а також окремі записи, зведення і навіть різні лірик відео, та відео для просування !Спочатку Богдан написав інструментал та придумав початок англійського приспіву. Ми вирішили спробувати зробити пісню англійською, хоча я довго відкладала це, бо мені було ніяково. Але коли кращий момент почати, ніж зараз?Українську версію тексту я написала в кімнаті сама, а бриджі частину про «лети лиш в полі пірʼїну свою залиши» написав Богдан. Тоді ж зрозуміла, що переклад англійського приспіву мені зовсім не підходить. Тож я просто створила абсолютно новий текст.Над приспівом я ламала голову ледь не п’ять днів — і в результаті в нас вийшли дві зовсім різні пісні на одному інструменталі.Було цікаво спостерігати, як англійською та українською мені хочеться писати про абсолютно різні речі й з різним настроєм.Як вам реліз? Яка версія вам більше подобається? 🎶💌📷🐞