Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НДС!😱 Україна△□
Додано 07 гру 2021

НДС!😱 Україна△□

@doknews_ua
Кількість підписників: 56
Фото: 2,170
Відео: 1,520
Посилання: 353
Опис:
Спостерігаємо...
Джерело

НДС!😱 Україна△□ | Давайте я вам розповім про нову тактику яку застосовує ворог проти наш...

Логотип телеграм спільноти - НДС!😱 Україна△□ НДС!😱 Україна△□ @doknews_ua
82 Охват/переглядів 2025-06-18 20:29 Повідомлення №4714
Давайте я вам розповім про нову тактику яку застосовує ворог проти наших об’єктів військово-промислового комплексу і не тільки. Враховуючи те, що Шахеди тепер мають не 52 кг, а 90 кг бойової частини, враховуючи те, що тепер вони прилітають плюс-мінус безбезперешкодно, якщо порівнювати з тим, що було ще півроку тому і доволі точно, вони спочатку «розбирають» верхні поверхи будівлі, яка їх цікавить з точки зору знищення, завдаючи десятки ударів, потім нижні і коли вже підвальне приміщення, де, припустимо, розташовано певне виробництво, залишається без захисту, туди під кінець прилітають ракети з категорії «Х», Кинджал, Іскандер і проламують бойовою частиною приблизно 500 кг останню бетонну плиту, або плиту і додаткові захисні перегородки, які там були. Принаймні такий план у ворога і це видно по застосуванню, але щось мені підказує, що воно працює плюс-мінус успішно…Україна стала заручницею тих успіхів роботи проти Шахедів, які були ще півроку тому. Тоді здавалося, що з цією проблемою ми впорались за допомогою спуфінгу і особливо мобільних груп, які збивали Шахеди на низький висоті і треба думати вже про щось інше. Тобто побороли ми цю проблему практично «на шару». Якщо памʼятаєте, тоді Шахеди пролітали над Києвом, над іншими містами і випадково залітати у тимчасово окуповану Білорусь. Там і зникали з радарів. Але пройшов час і ЙР навчилася робити CRPA антени з більшою кількістю комірок, що дозволило їм знов орієнтуватися на дані супутників GPS та інших, також ЙР навчилася масштабувати виробництво тих БПЛА типу «Шахед». Результат вибачите на власні очі: за одну ніч ударні дрони окупантів успішно досягають вже не одну, а декілька різних локацій, де є якесь виробництво: промзони, ангари, заводи, а також різні інфраструктурні обʼєкти. Уявіть, що буде через пару-трійку місяців, якщо врахувати, що росіяни постійно нарощують виробництво тих безпілотників… Сьогодні кожен день прилітає 500, а через місяць цілком можливо буде і 600. Що буде тоді з нашою економікою і ВПК?Простих і дешевих рішень вже не буде, але очевидно, що до цієї ситуації треба було готуватися давно. І прислуховуватись до тих, хто ще півтора роки тому казав, що чотирьохканальні CRPA антени «Комета» — це тимчасове явище і рано чи пізно ЙР вдосконалить цей компонент і масштабує виробництво Шахедів. «Що ми будемо потім робити, коли це станеться?» «Щось придумаємо!» Ага!«Зараз швидко розгорнемо мобільні групи з FPV-перехоплювачами і будемо збивати ті Шахеди!» Як людина, яка знає на власному досвіді, скільки часу потрібно для того, щоб навіть на готовому рішенні з групи людей, які не знали, що таке VTX, зробити готовий екіпаж, та ще й з пілотом FPV і лакового типу, можу сказати, що це місяці! Так, щоб воно чітко і ефективно працювало, треба місяці! Крім того, треба розставити РЛС поруч, щоб наводити на ціль, а щоб маленька РЛС типу Rada працювала, треба, звісно, теж окремий навчений екіпаж на окремий комплект РЛС.Таких навчених екіпажів РЛС + FPV треба сотні, а скоріш за все — тисячі по всій країні! Чи є у нас достатня кількість таких РЛС? Чи є у нас виробництво такої кількості FPV-перехоплювачів літакового типу? І головне: коли у нас будуть готові сотні-тисячі екіпажів? І ще раз наголошую, що це все міркування у тій системі координат, коли Шахеди літають з пропелером. Це плюс-мінус 220 км/г. Що буде тоді, коли ЙР тотально перейде на Шахеди («Бандероль»)з реактивними двигунами і їхня швидкість буде у 2-2.5 разів більше?