Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НДС!😱 Україна△□
Додано 07 гру 2021

НДС!😱 Україна△□

@doknews_ua
Кількість підписників: 56
Фото: 2,170
Відео: 1,520
Посилання: 353
Опис:
Спостерігаємо...
Джерело

НДС!😱 Україна△□ | https://youtu.be/ioWTyCTnaWM?si=oQij8Hwio0mh2R56Симпатизую проєкту ДВІ...

Логотип телеграм спільноти - НДС!😱 Україна△□ НДС!😱 Україна△□ @doknews_ua
65 Охват/переглядів 2025-01-29 00:17 Повідомлення №4662
https://youtu.be/ioWTyCTnaWM?si=oQij8Hwio0mh2R56Симпатизую проєкту ДВІЖ від 3ї ошб завжди цікаво що думають/транслюють наші військові, а тут унікальний випуск з полоненими, рефлексія така що просто дивуюсь наскільки бідний рабський менталітет, для мене це катастрофа на рівні епідемії, типу ковіда, просто із за невігластва одного народу має страждати багато інших. Я зловив багато протилежностей, вимальовується розуміння чому вони копають краще, чому немає скиглення про ТЦК, і це не ідейна мотивація, а пригноблення голосу народу. Ми також "терпіли" в деяких питаннях але величезна протилежність з ними у рівні свободи, ненавиджу невігластво і ще більше коли зустрічаєш його серед українців, ненавиджу цей комплекс меншовартості і я зустрічав його не тільки серед українців. Це клеймо і тягар, вимиваєтся кров'ю. Слабка позиція це не корупція і відсутність (вундервафлі) супер зброї яка надасть пріоритет. Слабка позиція це страх = віра в поразку, зневіра в себе а за ним в своє і не вірю що воно йде навпаки а саме в такому порядку. Хохлозаври помруть разом з імперіалістично комуністичною руснею, я б хотів написати щось позитивне, про любов, але любов також має меч і посох, суд і час. Часи які прийдуть і вже тут, не стерплять слабких народів які не готові битися за себе, за своє. Обираючи тільки себе ви втратите все, як і ті хто обирають хліб а не свободу в ітозі втрачають і те і інше. Воля України або смерть. Лють. ❤️