Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Адвокат лікаря
Додано 14 лип 2024

Адвокат лікаря

@doctorslawyer
Кількість підписників: 20 632
Фото: 73
Відео: 27
Посилання: 432
Опис:
Авторський канал медичного адвоката Олени Бабич. Тут про: зміни законодавства, кейси із практики, подкасти, юридичні поради для лікарів. Для зв’язку @babich_law Instagram: https://www.instagram.com/elenababich YouTube: https://youtube.com/@medlawyer
Джерело

Адвокат лікаря | Погроза пацієнта: «Прийду з адвокатом» – як реагувати лікарюЦя фраза ч...

Логотип телеграм спільноти - Адвокат лікаря Адвокат лікаря @doctorslawyer
12 000 Охват/переглядів 2026-02-15 11:23 Повідомлення №606
Погроза пацієнта: «Прийду з адвокатом» – як реагувати лікарюЦя фраза часто звучить так, ніби адвокат – це важка артилерія, і якщо він переступить поріг клініки, обов’язково відбудеться щось жахливе.Насправді все значно простіше.Пацієнт має право приходити з адвокатомІ це абсолютно законно.Але сам факт присутності адвоката не робить лікаря винним і не надає пацієнту жодних «особливих» юридичних переваг.Адвокат – це представник інтересів пацієнта, а не орган контролю.Адвокат не має над клінікою або лікарем жодної владиВін не може:– змушувати проводити процедури, лікування або вчиняти будь-які інші дії;– диктувати, що і як писати в медичній документації;– проводити «допити» медичного персоналу.Повторю: адвокат не є представником контролюючого чи правоохоронного органу.Для клініки або лікаря адвокат пацієнта – це навіть плюсКоли в конфлікті з’являється адвокат, іноді (хоча хотілося б, щоб так відбувалося частіше) комунікація стає більш формальною і коректною.Ідеальною є ситуація, коли переговори в конфлікті ведуться саме через адвокатів – представників обох сторін, клініки та пацієнта. За умови розуміння ситуації та наявності бажання врегулювати конфлікт з урахуванням максимальних інтересів свого клієнта компроміси, як правило, знаходяться, а такі конфлікти вирішуються цивілізовано і досить швидко.Як правильно реагувати лікарю/клініці:– зберігати спокій;– запропонувати перевести спілкування в офіційний, письмовий формат;– домовитися про окрему, заплановану зустріч із залученням адвоката клініки;– не вчиняти жодних дій, не порадившись зі своїм адвокатом.Фраза «прийду з адвокатом» – це не загроза, а шанс перейти з емоцій у правове поле.Зберігайте цей допис і надішліть тим колегам, кому він може знадобитися🙌Підписатись↓⚖️Адвокат лікаря